Jump to content
2019 Temmuz'dan sonraki tüm içerik ve üyelikler silinmiştir. Lütfen yeni kayıt yapınız ×
  • Hoş Geldiniz!

Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt yaptırdıktan sonra, konu açabilir, konuları yanıtlayabilir, kullanıcıların mesajlarını beğenebilir, özel mesaj yollayabilirsiniz.

Kayıt olduktan sonra bu mesaj silinecektir.

Periyodik Bakım Parçası Tedariği

Cengiz Öztürk

Önerilen Mesajlar

merhaba 2018 dizel otomatik titanyum focus sedan aldım 2. el olarak aldım fordun sitesine baktım periyodik bakım 30,000 bakımı 1700 küsür 45,000 bakım 2200 küsür lira yazmakta bakakaldım bu parçaları dışarıdan nasıl tedarik edebiliriz eski aracım 2012 model dizel manuel idi geçen haziranda 250 parça 70 işçilik 320 liraya mazot filtresini de değiştirmiştim yağ olarak castrol edge c3 (castrol ün en pahalı yağı) almıştım bunda fiyatlar çoooook uçuuuk

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Otomatik Mesaj

Bu konu, Focus III > Ford Garajı > Mk3- Sorular ve Sorunlar kategorisinden Otomobiller Hakkında > Bakım - Servis & Yedek Parça kategorisine taşınmıştır.

Lütfen konu açmadan önce uygun yeri bulmaya çalışalım.

Saygılarımızla,
Focus Club Tr Yönetimi

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Öncelikle fiyatlar için servisinizle görüşün, tanımlanmış indirimleri sorgulatın. Hala size uygun değilse herhangi bir tedarikçiden alabilirsiniz. Bunu ne amaçla sordunuz anlamadım. Sponsor bölümünden de talep edebilirsiniz, güvenilirdir. 

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Geçen gün 45K bakım için Afyon Bosh Car Service(Eski yetkili Ford servis) fiyat aldım.
1055 TL fiyat verdiler. Haftaya götüreceğim.

Bakım 245₺

Şanzıman yağ ve filtre değişimi 810₺ olarak söylendi.
Filtreler orijinal Ford.
Yağlar Castrol muş.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Merhabalar;

2018 model olduğu için aracınızın garantisi devam ediyor diye düşünüyorum. Öncelikle servisleri arayıp telefonda fiyat bilgisi almanız. Birde bugünlerde Kampanya var "30 Haziran'a kadar bakımızı yaptırın, bir sonraki bakımınızda geçerli 200 TL indirim çeki kazanın!

Kampanya Detayları: https://www.ford.com.tr/arastir/satin-alin/kampanyalar/satis-sonrasi-kampanyalari/servis_ceki_kampanyasi

Sami ÖZTÜRK tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu siteyi kullanarak, forum Gizlilik Politikasını kabul etmiş olursunuz.