Jump to content
2019 Temmuz'dan sonraki tüm içerik ve üyelikler silinmiştir. Lütfen yeni kayıt yapınız ×
  • Hoş Geldiniz!

Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt yaptırdıktan sonra, konu açabilir, konuları yanıtlayabilir, kullanıcıların mesajlarını beğenebilir, özel mesaj yollayabilirsiniz.

Kayıt olduktan sonra bu mesaj silinecektir.

• 0

Ford mytouch Focus III Style

Muammer DEMİR

Soru

Arkadaşlar F3 Style + plus için Ford Mytouch ve Yol bilgisayarı ekranlarını getittireceğim Almanyadan fakat bu ekranların ürün kodları konusunda bilgim yok yardımcı olabilecek arkadaşlara şimdiden teşekkürler.

Araştırmalarıma göre Style paketlerde Levha tanıma sistemi için kameralar mevcutmuş doğrumudur ? doğruysa Ekranları değiştirdğimizde bu özelliğide devreye girecekmi ?

Style paketlere sonradan orjinal sunroof takılıyormu ?

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Bu soruda 8 cevap bulunuyor

Önerilen Mesajlar

• 0

Arkadaşlar F3 Style + plus için Ford Mytouch ve Yol bilgisayarı ekranlarını getittireceğim Almanyadan fakat bu ekranların ürün kodları konusunda bilgim yok yardımcı olabilecek arkadaşlara şimdiden teşekkürler.

Araştırmalarıma göre Style paketlerde Levha tanıma sistemi için kameralar mevcutmuş doğrumudur ? doğruysa Ekranları değiştirdğimizde bu özelliğide devreye girecekmi ?

MyFordTouch Avrupa dahil satışları yok fakat Abd'den getirip satan olabilir veya ebay.com'dan alıp oraya yollatabilirsin ama gümrük mevzuhatlarını unutma Almanya'nın da şartları var

Ekran değişme ile özellik gelmez,Sadece kutusu mevcut :) Aktif Şehir içi güvenlik sistemi ile aynı yerde olduğundan.

Not:Profil bilgilerinizi güncellemeniz gerekmektedir.Yaş

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• 0

Muammer Bey merhabalar

Yakup Bey gerekli cevapları vermiş aslında, ben size bir link vereyim bakın

http://www.ebay.de/i...em=251026816296

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• 0

Ve buna ek olarak bu sistemin özelliklerini biliyormusunuz ?

Başta Style da klima manuel ve bu sistem (SYNC) ekranında klima kontrolü dahi var yani otomatik klima olması gerekiyor hem uyumsuzluk olursa sistemle ilgili o zaman sıkıntı yaşarsınız benden söylemesi :)

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• 0

Muammer Bey merhabalar

Yakup Bey gerekli cevapları vermiş aslında, ben size bir link vereyim bakın

http://www.ebay.de/i...em=251026816296

İlginiz için teşekkürler link i inceledim Mertol bey'de link le ilgili bilgileri var sağolsunlar maddi olarak da o urunu almak istediğimizde nneye patlayacağını öğrendik peki Ana üniteyi temin etmek avrupa üzerinde mümkünmüdür. mümkünse fiyat olarak ortalama nedir ?

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• 0

Değil. Avrupada satılan bir ürün değil zaten. Ancak yetkili servis kanalı ile sipariş edebilirsiniz ki o da cidden can yakar. Kaldıki hepsini halletmiş olsanız bile arabanızın elektrik tesisatı bununla uyumsuz olacağı için birde araya ara kablo temin etmeniz lazım. Ben o kabloyu yapabilmek için bir önceki kasa amerikan focuslarda kullanılan bluetooth kitlerinden satın almak zorunda kaldım. (ucuz değil liste fiyatı 468 dolar.) Hepsini yaptığınızda dahi tüm sistem ingilizceye dönecek muhtemelen çünkü sadece amerikada sattıkları bir ürün için kalkıp Türkçe seçeneği eklediklerini hiç sanmıyorum.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu siteyi kullanarak, forum Gizlilik Politikasını kabul etmiş olursunuz.