Jump to content
2019 Temmuz'dan sonraki tüm içerik ve üyelikler silinmiştir. Lütfen yeni kayıt yapınız ×
  • Hoş Geldiniz!

Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt yaptırdıktan sonra, konu açabilir, konuları yanıtlayabilir, kullanıcıların mesajlarını beğenebilir, özel mesaj yollayabilirsiniz.

Kayıt olduktan sonra bu mesaj silinecektir.

• 0

Trend X'e Style Tesisatı Bağlayınca Sinyal Kolu ve Silgeç Kolu çalışmıyor

Engin aytekin

Soru

Öncelikle selamünaleyküm Gruba Eskişehirden Bugün katıldım. Aracım 2012 Focus 3 Trend X kasası Benzin/LPG li

Benim başıma geleni ALLAH Kimsenin başına vermesin Konuyu anlatayım 

Geçen hafta aracımın sağ muavin tarafından torpidonun altından yangın çıktı 2 tane yangın tüpüyle anca söndürebildik aracımın ön göğüs tesisatı ve motor içine giden tesisatı yandı oto elektrik ustası bulduk ve ertesi gün aracımı çekiciyle sanayiye götürdüm aracımın ön göğüs tesisatı motor içine giden tesisatı ve arka iç tesisatı değişmesi lazım dediler ve listeyi elime verdiler ben ankara ostime gittim aynı 2012 modelin style kasasının tesisatını bulabildim neyse aldım geldim usta bunların montajını yaptı herşeyi çalıştı fakat aracım çalışmadı servisten adam getirdiler aynı kabloları bulmanız lazım dendi ama imkansızdı aradım taradım bulamadım arka tesisatı hariç  usta üzerindeki yanan tesisatı tamir etti ve arabam çalıştı fakat şu anda sinyaller uzun kısa far ve silgeç kolu çalışmıyor neden olabilir. 

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Bu soruda 3 cevap bulunuyor

Önerilen Mesajlar

• 0

Merhabalar.Öncelikle geçmiş olsun.Aşağıdaki linkte focus 3'ün komple elektrik şeması var.Öncelikle bu şemadan faydalanarak kabloların sağlam olup olmadığını kontrol edin veya ettirin.Muhtemelen bir yerlerde yanlış kablolama yada kopukluk vardır. Mesela 37. sayfadaki şema farlarınızın şeması.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• 0
8 saat önce, Engin aytekin yazdı:

Öncelikle selamünaleyküm Gruba Eskişehirden Bugün katıldım. Aracım 2012 Focus 3 Trend X kasası Benzin/LPG li

Benim başıma geleni ALLAH Kimsenin başına vermesin Konuyu anlatayım 

Geçen hafta aracımın sağ muavin tarafından torpidonun altından yangın çıktı 2 tane yangın tüpüyle anca söndürebildik aracımın ön göğüs tesisatı ve motor içine giden tesisatı yandı oto elektrik ustası bulduk ve ertesi gün aracımı çekiciyle sanayiye götürdüm aracımın ön göğüs tesisatı motor içine giden tesisatı ve arka iç tesisatı değişmesi lazım dediler ve listeyi elime verdiler ben ankara ostime gittim aynı 2012 modelin style kasasının tesisatını bulabildim neyse aldım geldim usta bunların montajını yaptı herşeyi çalıştı fakat aracım çalışmadı servisten adam getirdiler aynı kabloları bulmanız lazım dendi ama imkansızdı aradım taradım bulamadım arka tesisatı hariç  usta üzerindeki yanan tesisatı tamir etti ve arabam çalıştı fakat şu anda sinyaller uzun kısa far ve silgeç kolu çalışmıyor neden olabilir. 

geçmiş olsun allah beterinden esirgesin yangının çıkma sebebi nedir incelenip bir sonuç elde edilebildimi acaba ?

Serkan Karakoca tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• 0

Arkadaşlar Aracın GEM beyninde yani konfor beyninde arıza varmış tamiri olmuyo Ankara ostim den çıkma olarak aynısını bugün siparişini verdik yarın elimizde olacak inşallah hafta sonuna çıkar aracım 

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu siteyi kullanarak, forum Gizlilik Politikasını kabul etmiş olursunuz.