Jump to content
  • Welcome!

    Register now to access all features. After registering, you can post topics, reply topics, like users content, send private messages.
    This message will be deleted after you register.

  • 0
Samet Ünlü

Focus 2.5 Led Far Yerine Tam Oturmuyor

Question

Merha arkadaşlar forumda yeniyim ve size bir soru sormak istiyorum Focus 2.5 aracıma Inwells marka led aldım ama montajlarım ama aracın söketler led ampule biraz büyük geldi sallanıyor (sis hariç ) ufak geldi şimdilik bi şekilde tuturdum ama uzun ömürlü değil bunu nasıl hallederim ?

Cevaplarınız için şimdiden teşekkür ederim 

Edited by Samet Ünlü

Share this post


Link to post
Share on other sites

4 answers to this question

Recommended Posts

  • 0

yuvasını tam bilmiyorum ama tutturduysanız bi şekilde arkasına az bi sıcak silikonla sabitlerseniz işinizi görebilir.yuvayı lambayı tam bilmediğimden fikir yürütüyorum sadece.

Share this post


Link to post
Share on other sites
  • 0

Evet bantla bi şekilde durdu ama pek sağlam değil max 1 2 ay sonra bant atar sıcak silikon denedik tutmadı normal silikonda denedik ama sonra vazgeçtik bu ampulu sağlam ama çıkarmak istediğimiz zaman çıkacak bi yapışkan arıyoruz

IMG-20190418-WA0009.jpg

Share this post


Link to post
Share on other sites
  • 0

2006 focus 2 aracıma dün bende led ampül taktım bendede yarım cm ile kapak kapanmadı ama kapağı biraz ısıtıp esnetince kapandı fakat farları açınca radyoda parazit sorunu çıktı ne alaka olduğunu çözemedim ama farı açınca radyo gidiyor çözümü nedir fikri olan varmı ? 

Edited by Oğuzhan Aslan

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now


Focus Club Türkiye

Bu sitenin işleticisi, bu sitede yer alan bilgi, yazı ve makalelerin doğrudan veya dolaylı olarak kullanılmasından dolayı oluşacak zararlardan sorumlu tutulamaz. Kaynak gösterme kuralına uymak şartıyla, bu sitede yer alan yazı ve makalelerin belirli bir kısmına atıf yapılmasına, link verilmesine izin verilmektedir. Kaynak (canlı link) gösterilmeden yapılan alıntılara ise izin verilmemektedir. Sitemiz, hukuka, yasalara, telif haklarına ve kişilik haklarına saygılı olmayı amaç edinmiştir.
×
×
  • Create New...

Important Information

By using this site, you agree to our Privacy Policy.