Jump to content
2019 Temmuz'dan sonraki tüm içerik ve üyelikler silinmiştir. Lütfen yeni kayıt yapınız ×
  • Hoş Geldiniz!

Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt yaptırdıktan sonra, konu açabilir, konuları yanıtlayabilir, kullanıcıların mesajlarını beğenebilir, özel mesaj yollayabilirsiniz.

Kayıt olduktan sonra bu mesaj silinecektir.

• 0

Focus 2 Ghia Hk. Bilgi Rica Ediyorum

c.erdem

Soru

:PSayın arkadaşlar herkese merhaba. focus 2 1.6 tdci ghia hak.bir şey öğrenmek istiyorum :

1-bir 2008 1.6 tdci focusta esp düğmesi var ise güvenlik paketi vardır diyebilir miyiz ?

2-standart ghia da kaç----güv.paketlide kaç airbag var ?

3- 2008 dizel ghia 1.6 tdci ort.fiyatı ne olmalı ? teşekkürler.

2008 MODEL 1.6 TDCİ GHİA ALMAYI DüŞüNüYORUM.

1- belirttiğim aracın 60-70 bin fiyatı ne olmalı ?

2- 100 bin üstü dizellere kuşkuylamı bakmalıyım ? tşk.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Önerilen Mesajlar

• 0

bakımı sorunsuz yapılmış bi aracın 100.000KM geçmesinde bi sakınca görmem şahsen.Dahada keyif alırım neden mi ?

90.000 lik ağır bakımı yapılmış olur illaki , 2008 model araç sonuçda yeni sayılır , aracını sürekli serviste bakımını yaptıran biri ise detaylı bilgilerinede ulaşabilirsiniz.

Ağır bakımları yapılmış olan aracın yağı ve suyu değiştiği zaman 150.000 KM ye kadar sorun çıkarmaz diye düşünüyorum.Ama illaki turbonun ömrü kullanım şekli , aynı şekilde baskı balata bu tarz konularda göz önünde bulundurulmalı.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• 0

Temizlğine , km , değişen , boya vs bunlar fiyatı etkileyen unsurlar bildiginiz gibi...

28.000TL - 32-33.000TL arası değişiyor... (KM önemli).

örnek olarak : Nerdeyse değişmeyen parçası kalmayan , 220.000 KM deki 2008 TDCI Ghia araç yakın tarihde 25.000TL ye satıldı.Araç bi çok hasar aldı değişeni olmuş.Ama dış görünüşü çok temizdi

Emre V. tarafından düzenlendi
  • Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• 0

standart ghiada mı 6 airbag güv.paket olanda mı acaba ?

ben aracı almayı düşünen biri olarak şöyle söyliyeyim 60-80 bin arası değişensiz,belki 1-2 küçük boya olabilir..böyle bir araç ne aralıktadır..

bir de esp li (dediğinize göre güv.paketli oluyor) araç farkı kaç tl dir espsize göre ? tşk.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• 0

benim yaşım gereği bu tür konularda bilgim yok...Fakat kulağıma çalınan ; 100.000KM ömrü olduğunu duymuştum.Ne kadar doğru bilmiyorum.

Ama dediğim gibi bilinçli kullanmak çok farkeder.Bakarsınzı 50.000 de turbo değişir bakarsınız 120.000 de ...

Biz aracımızı 130.000KM iken aldık.110.000de turbosu değiştiğini öğrendik.

Geçen aylarda yağ bakımına gittiğimizde sanayideki usta , veya kendini usta sanan adam ''turbo gidici, mazot filtresini değiştirmeyelim turbo ile değiştiririz'' dedi fakat en ufak ötme vs yok çekiside gayet iyi.. Adamın yaşı yaklaşk 55-58 arasıdır , gelen müşterileride şahin,doğan demek istediğimi anlamışsınızdır...

Demek istediğim bilgili kişilere aracınızı gösterin..

Emre V. tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• 0

benim yaşım gereği bu tür konularda bilgim yok...Fakat kulağıma çalınan ; 100.000KM ömrü olduğunu duymuştum.Ne kadar doğru bilmiyorum.

Ama dediğim gibi bilinçli kullanmak çok farkeder.Bakarsınzı 50.000 de turbo değişir bakarsınız 120.000 de ...

Biz aracımızı 130.000KM iken aldık.110.000de turbosu değiştiğini öğrendik.

Geçen aylarda yağ bakımına gittiğimizde sanayideki usta , veya kendini usta sanan adam ''turbo gidici, mazot filtresini değiştirmeyelim turbo ile değiştiririz'' dedi fakat en ufak ötme vs yok çekiside gayet iyi.. Adamın yaşı yaklaşk 55-58 arasıdır , gelen müşterileride şahin,doğan demek istediğimi anlamışsınızdır...

Demek istediğim bilgili kişilere aracınızı gösterin..

tşk.cvp için

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• 0

tşk.ler....turbonun ort.ömrü için ne söyleniyor ?

Tamamen kullanıma ve bakıma bağlı bir soru bu 30binde turbo patlatanda var. 200 binde patlatmayanda var.

Ama 150000 civarı falan derler serviste.

100bin üzerinden korkmayın benim aracım 2006 model 115binde maşşalahı var saat gibi mekanik olarak. Ama benden önceki sahibide aracını bakımlı kullanmış

Fiyat olarak 32-33bin civarı uygundur o araç(60-70bin temiz çiziksiz) için Bence

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• 0

standart ghiada mı 6 airbag güv.paket olanda mı acaba ?

ben aracı almayı düşünen biri olarak şöyle söyliyeyim 60-80 bin arası değişensiz,belki 1-2 küçük boya olabilir..böyle bir araç ne aralıktadır..

bir de esp li (dediğinize göre güv.paketli oluyor) araç farkı kaç tl dir espsize göre ? tşk.

6 adet standart ghiadada 2 ön 2 perde 2 koltuk.

1-2 boyası varsa Mekanik olarak bakımlıysa 31bine el sıkışın derim sahibiyle (diğer konuda darbesiz çiziksiz 32-33 demiştim)

almayı dğşündüğünüz araçta ön cam rezistansı sunroof falan varmı ?

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• 0

6 adet standart ghiadada 2 ön 2 perde 2 koltuk.

1-2 boyası varsa Mekanik olarak bakımlıysa 31bine el sıkışın derim sahibiyle (diğer konuda darbesiz çiziksiz 32-33 demiştim)

almayı dğşündüğünüz araçta ön cam rezistansı sunroof falan varmı ?

abim , 2 perde ? bunlar tam olarak nerde aldığımızdan beri merak etmişimdir :)

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• 0

Bugun babamla konuşurken her zaman söylediği gibi ;

'' aslında en iyisi şahin doğan alıcan masrafı yok ucuz parçası falan'' diye söylemde bulunur.

Yarın uygun zamanda bu videoyu izletip aynı kazayı Şahin,Doğan ile yapsak nolur diyip izleteceğim.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu siteyi kullanarak, forum Gizlilik Politikasını kabul etmiş olursunuz.