Jump to content
2019 Temmuz'dan sonraki tüm içerik ve üyelikler silinmiştir. Lütfen yeni kayıt yapınız ×
  • Hoş Geldiniz!

Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt yaptırdıktan sonra, konu açabilir, konuları yanıtlayabilir, kullanıcıların mesajlarını beğenebilir, özel mesaj yollayabilirsiniz.

Kayıt olduktan sonra bu mesaj silinecektir.

• 0

Focus 3 Style Ses Sistemi Mi 2.5 Ses Mi?

Mehmet Aşkın

Soru

Merhaba focus ailesi 2 kasayı da (mk3 ve mk2.5)kullananlar için ufak bir sorum olacak 

Orjinal ses sistemi konusunda hangi model önde Focus 3 style paket mi yoksa focus 2.5 kasa mi? (Özellikle Style yazdim çünkü titanyumlarda sony var biliyorum  ancak Style paket almayı düşündüğüm için style ses sistemi hakkında bilgim yok) 

Ayrica 2.5 kasa collection arabaya bindim ve sesi çok güzeldi çok hoşuma gitmişti (basslar harikaydi) focus 3 de aynı performans varmı  ?

Cevaplarınızı bekliyorum teşekkür ediyorum... ?

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Bu soruda 5 cevap bulunuyor

Önerilen Mesajlar

• 0
2 dakika önce, Gürkan Çakıroğlu yazdı:

Mk2 mca da ses sistemi güzeldi, Mk3 biraz daha zayıf ama tercihi mk3 den yana kullanın derim. Ufak bir bütçeyle  hoparlörleri değiştirip yalıtımla harika ses elde edilebilir. 

Orijinali bozmak istemediğinden sordum aslinda hocam aynı performans olmasada basslar benim için önemli mk3 bunu basarabiliyormu acaba

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• 0

focus 2 2,5 çok çok iyi focus 3lerden, biraz bas açsan pat pat ediyor ..focus 1 de focus 3 ten iyidir ses kalitesi olarak...

--0 dakika sonra eklendi--
Bir saat önce, Mehmet Aşkın yazdı:

Orijinali bozmak istemediğinden sordum aslinda hocam aynı performans olmasada basslar benim için önemli mk3 bunu basarabiliyormu acaba

3lerin baslar çok kötü pat pat diye vuruyor biraz bass açınca

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• 0
1 dakika önce, Mehmet Aşkın yazdı:

Orj Sony hoparlör takacaksın yani orjinalliği bozulmayacak...

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• 0
7 dakika önce, Gürkan Çakıroğlu yazdı:

Orj Sony hoparlör takacaksın yani orjinalliği bozulmayacak...

Hmm anladım hocam öyle birşeyi yapabileceğimi bilmiyordum çok iyi oldu öğrendiğim teşekkürler

10 dakika önce, çağlar çetinkaya yazdı:

focus 2 2,5 çok çok iyi focus 3lerden, biraz bas açsan pat pat ediyor ..focus 1 de focus 3 ten iyidir ses kalitesi olarak...

3lerin baslar çok kötü pat pat diye vuruyor biraz bass açınca

Hmm bak o kötüymüş işte cevabınız için teşekkür ederim

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu siteyi kullanarak, forum Gizlilik Politikasını kabul etmiş olursunuz.