Jump to content
  • Hoş Geldiniz!

    Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt yaptırdıktan sonra, konu açabilir, konuları yanıtlayabilir, kullanıcıların mesajlarını beğenebilir, özel mesaj yollayabilirsiniz.

    Kayıt olduktan sonra bu mesaj silinecektir.

“ER-OL
  • 0
CemalAytas

Focus 2007'de Makyajlı Tampon Var Mıydı?

Soru

Selamunaleykum resmini paylaştığım araç 2007 kasa ghia yalnız aracın ön taraf makyajlı kasa ile aynı 2007 kasada makyaj yok biliyorum sorayım bir dedim yardım olan olmayan tüm focusculara teşekkür ederim .Bu araç hasar kayıtlı binmek için aldığımızı var sayarsak 4 5 sene içerisinde satılabilir mi ? herkese iyi forumlar

IMG_20190207_235158.jpg

Bu iletiyi paylaş


İleti bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Bu soruda 4 cevap bulunuyor

Önerilen Mesajlar

  • 0

A.s  2007 de makyaj yok 2008 de makyaj var. Aracın aynalarından anlaşılıyor mk 2 olduğu . Sinyalli aynalar 2007 de gelmeye başlamıştı.  Kaput çamurluklar , ön tapon, farlar , ızgara değiştirilerek makyajlı kasa yapılmış. Ucuza aldıysanız   aracı yine piyasaya göre ucuza satabilirsiniz. Sonuçta satılmayacak araç yok. Focus 2 , 3 kasalar özellikle dizelleri ikinci elde  rağbet gören araçlardır.

Bu iletiyi paylaş


İleti bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş
  • 0

Otomatik Mesaj

Bu konu, Focus II > Ford Garajı > Mk2- Genel Bilgiler kategorisinden Focus II > Ford Garajı > Mk2- Sorular ve Sorunlar kategorisine taşınmıştır.

Lütfen konu açmadan önce uygun yeri bulmaya çalışalım.

Saygılarımızla,
Focus Club Tr Yönetimi

Bu iletiyi paylaş


İleti bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş
  • 0

her aracın müşterisi vardır. ucuza alırsınız ucuza satarsınız. cüzi zararları bindiğinize sayarsınız. ben 9 parça yüzeysel boyalı araç almıştım. yine satıldı.

Bu iletiyi paylaş


İleti bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş
  • 0

Her araç satılır,mesele alırken gereğinden fazla para vermemek.Ama ben müşteri olsam bu aracı almazdım.Çünkü kazalıda olsa orjinal gibi durmalı.Önü farklı arkası farklı değişik duruyor.Taabi ki kadar sizin.

Bu iletiyi paylaş


İleti bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap


Focus Club Türkiye

Bu sitenin işleticisi, bu sitede yer alan bilgi, yazı ve makalelerin doğrudan veya dolaylı olarak kullanılmasından dolayı oluşacak zararlardan sorumlu tutulamaz. Kaynak gösterme kuralına uymak şartıyla, bu sitede yer alan yazı ve makalelerin belirli bir kısmına atıf yapılmasına, link verilmesine izin verilmektedir. Kaynak (canlı link) gösterilmeden yapılan alıntılara ise izin verilmemektedir. Sitemiz, hukuka, yasalara, telif haklarına ve kişilik haklarına saygılı olmayı amaç edinmiştir.
×

Önemli Bilgi

Bu siteyi kullanarak, forum Gizlilik Politikasını kabul etmiş olursunuz.