Jump to content
2019 Temmuz'dan sonraki tüm içerik ve üyelikler silinmiştir. Lütfen yeni kayıt yapınız ×
  • Hoş Geldiniz!

Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt yaptırdıktan sonra, konu açabilir, konuları yanıtlayabilir, kullanıcıların mesajlarını beğenebilir, özel mesaj yollayabilirsiniz.

Kayıt olduktan sonra bu mesaj silinecektir.

• 0

ilk çalıştırmada Bekleme Ve Gelen Ses

bektas ceylan

Soru

Merhabalar 2015 Model Focus 1.6 Benzin+lgp Aracımda 10 gündür Sabahları Ve akşamları ilk çalıştırmada(uzun Süreli beklemeler) kontağı çevirdiğimde bir ses geliyor yakıt çekemiyormuş gibi bir ses ve 3 saniye cebelleeşip öyle çalışyor konu ile ilgili video çektim bu tarz sorunla karşılaşan varmıdır. Teşekkürler.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Bu soruda 4 cevap bulunuyor

Önerilen Mesajlar

• 0

servis benzin pompasında dedi 3500 tl motocraft marka şamadıra ile berabermiş sanayide bosch marka 500 tl diyorlar ustanın ifadesi herhangi bir sıkıntı çıkarmaz kontağı 2-3 kere aç kapat öyle çalıştır dedi. karar veremedim  

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• 0
7 saat önce, bektas ceylan yazdı:

servis benzin pompasında dedi 3500 tl motocraft marka şamadıra ile berabermiş sanayide bosch marka 500 tl diyorlar ustanın ifadesi herhangi bir sıkıntı çıkarmaz kontağı 2-3 kere aç kapat öyle çalıştır dedi. karar veremedim  

Size tavsiyem Bosch Car Servise gidin ve pompanın basıncını ölçtürün. Şamandıranın içinde basit bir 12v dc motor var. Basıncı düşük çıkarsa sadece pompanın motorunu değiştşrin. Boş yere şamandıraya ya da test ettirmeden pompaya para vermeyin. 

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu siteyi kullanarak, forum Gizlilik Politikasını kabul etmiş olursunuz.