Jump to content
2019 Temmuz'dan sonraki tüm içerik ve üyelikler silinmiştir. Lütfen yeni kayıt yapınız ×
  • Hoş Geldiniz!

Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt yaptırdıktan sonra, konu açabilir, konuları yanıtlayabilir, kullanıcıların mesajlarını beğenebilir, özel mesaj yollayabilirsiniz.

Kayıt olduktan sonra bu mesaj silinecektir.

• 0

‘13 Focus Style Usb Bağlantı Sorunu

Atakan Türkol

Soru

Herkese öncelikle merhabalar.Forumda yeniyim,bu yüzden hatalarımı mazur görünüz lütfen.Geçen hafta 2013 model 1.6 Tdci Style paket bir Focus aldık.Ama arabaya iPhone 6s Plus telefonumu Usb’den bağlamak istediğimde “iPod Okuma Hatası”diye bir şey ile karşılaştım.Telefonumun sürümü güncel ve Usb’yi bağladığımda telefonumda şarj olduğu halde bu hatayı veriyor.Bu hatanın kaynağı ve çözümü ile önerilerinizi bekliyorum,şimdiden desteğiniz için teşekkürler.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Bu soruda 5 cevap bulunuyor

Önerilen Mesajlar

• 0

Ford, sizin kullandığınız araçtaki yazılımı yeni iOS desteğine çıkartmamıştır ya da arıza vardır. Bu kadar ?

Eskiden iPod olarak kullanılabiliyordu iPhone da. Tabii bunlar normal şartlarda geçerli telefona farklı yazılımlar vs atıldıysa bilemem veya 3.parti müzik sistemi takıldıysa.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• 0
7 dakika önce, Atakan Türkol yazdı:

iPhone 6s Plus telefonumu Usb’den bağlamak istediğimde

Bildiğim kadarıyla araç, telefonları flash bellek olarak görmüyor.Sadece şarj eder.Aux veya varsa bluetooth ile içerikleri görebilirsiniz.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• 0
9 saat önce, Yakup Çağatay yazdı:

Ford, sizin kullandığınız araçtaki yazılımı yeni iOS desteğine çıkartmamıştır ya da arıza vardır. Bu kadar ?

Eskiden iPod olarak kullanılabiliyordu iPhone da. Tabii bunlar normal şartlarda geçerli telefona farklı yazılımlar vs atıldıysa bilemem veya 3.parti müzik sistemi takıldıysa.

Çok sağolun,teşekkürler.iOS 10.3.3 sürüme sahip bir cihazı denedim ve sorunsuzca çalıştı.Peki benim telefonumu(iOS 12)araç için nasıl kullanabilirim bir bilginiz var mı acaba?

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• 0
11 dakika önce, Atakan Türkol yazdı:

Çok sağolun,teşekkürler.iOS 10.3.3 sürüme sahip bir cihazı denedim ve sorunsuzca çalıştı.Peki benim telefonumu(iOS 12)araç için nasıl kullanabilirim bir bilginiz var mı acaba?

Maalesef yok. 

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu siteyi kullanarak, forum Gizlilik Politikasını kabul etmiş olursunuz.