Jump to content
2019 Temmuz'dan sonraki tüm içerik ve üyelikler silinmiştir. Lütfen yeni kayıt yapınız ×
  • Hoş Geldiniz!

Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt yaptırdıktan sonra, konu açabilir, konuları yanıtlayabilir, kullanıcıların mesajlarını beğenebilir, özel mesaj yollayabilirsiniz.

Kayıt olduktan sonra bu mesaj silinecektir.

• 0

Lansman Rengi Focus 5K EB kaça gider?

Selami

Soru

Arkadaşlar, bugün aracımın değerini öğrenmek istedim ama açıkçası net bir fiyat alamadım. Aracın özel olduğunu ancak Ford için ikinci elde 50.000 TL ve üzeri rakamların olağan dışı olduğu gibi faraziyeler duydum.

Aracım: 2011 Focus III 5K Titanium EcoBoost+Şeker kırmızı+X Paket+Otomatik Park. Sadece 1800 km.de ve toplu iğne başı kadar kusuru yok.Sizce böyle bir aracın ikinci el değeri nedir.

Saygılarımla...

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Önerilen Mesajlar

• 0

Olur.. Almanyadaki donanım kombinaysonlarına bakarsanız bunu çok daha net anlarsınız. Bizde araçları olduklarındaın daha üst konumda değerlendirmek gibi bir hata hep var. Otomatik klimasız passatta olur, Cruise controlsüz passatta. Hatta alaşım jantı olmayan passatta olur.. Hiçbirisi de kötü olmaz bence. önemli olan ne kadar para ödediğiniz. O yazdıklarınızın hiçbiri olmasın ama araba 5 bin lira daha ucuz olsun ben onu alırım mesela.. önemli olan sizin arabaya ve imajına yüklediğiniz değerden ziyade gerçek değeridir. Adı ister passat olsun ister mondeo.. İsterse EB focus.

Bugün benzinli araba alacak olsam golf 102 lik alırdım mesela. Benim donanıma verecek fazladan 5 bin liram yok. Motoru bilmemne olacak diye de fazladan verecek 5 bin liram yok. He diyeceksiniz ki focusu alırken nedne dizel almıştın o zaman? Valla tamamen şapşal bir anıma denk geldi. :) Aralarında 9 bin lira fark olduğunu farketseydim dizel falan almazdım. Ben parayı ağaçtan toplamıyorum. Eminim buradaki hiçkimse de ağaçtan toplamıyor. Onlar zaten ford falan değil Bentley Aston Martin falan alıyorlar.. Dolayısı ile benim ne donanıma ne de 2 litre daha az yakacak diye turbo bir motora verecek fazladan param yok.

Hyundai i30'a bir bakın derim, donanım ve fiyat son derece iyi bence. Ben bir test sürüşü yapmanızı öneririm...

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• 0

İşim olmaz öyle markalarla.. 50 bin lira para veripte hyundai ye binmem. Ford'a da binmem bu arada.. Benim psikolojik sınırım hala 35 bin lira.. Ne araba olduğu da önemli değil. He tamam bunu alayım dediğim bir araba olursa yada ciddi bir fırsat sözkonusu olursa 40-45 belki veririm ama normal şartlarda 35 benim psikolojik sınırım.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• 0

İşim olmaz öyle markalarla.. 50 bin lira para veripte hyundai ye binmem. Ford'a da binmem bu arada.. Benim psikolojik sınırım hala 35 bin lira.. Ne araba olduğu da önemli değil. He tamam bunu alayım dediğim bir araba olursa yada ciddi bir fırsat sözkonusu olursa 40-45 belki veririm ama normal şartlarda 35 benim psikolojik sınırım.

Dolu bir i30'u 42.000 TL ye alabilirsiniz, satabilirsem ben de binmem bu arada. Bir sorun olduğu için değil, ikinci elde çok değer kaybettiği için.

Selami tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu siteyi kullanarak, forum Gizlilik Politikasını kabul etmiş olursunuz.