Jump to content
2019 Temmuz'dan sonraki tüm içerik ve üyelikler silinmiştir. Lütfen yeni kayıt yapınız ×
  • Hoş Geldiniz!

Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt yaptırdıktan sonra, konu açabilir, konuları yanıtlayabilir, kullanıcıların mesajlarını beğenebilir, özel mesaj yollayabilirsiniz.

Kayıt olduktan sonra bu mesaj silinecektir.

• 0

Focus III lastik basınç göstergesi

Kadircan Yılmaz

Soru

Önerilen Mesajlar

• 0

Evet arabam sağ direksiyon, donımlarının hepsini bizzat test ettim. Özellikle aracın yüksek hızda eğimli virajlarda ki yol tutuş kabiliyeti. son günlerde burada havalar biraz bozuk. Tabi Türkiye' yle kıyaslayamam. Pazartesi günü fotolarımı koyarım. Bütün sensÖrler aktif.....:D)

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• 0

çok rahatsız edici bir durum..yani bunların maliyeti ne ki...aynı bedeli veriyoruz ama bize gelen araçlarda donanım eksikleri bitmek bilmiyor...burada satılan ful donanımlı aracın dışarıyla farkı olmamalı..... adam zaten ful almak için fazladan ödeme yapıyorsa niye arkadaş niye bu eksikler....

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• 0

çok rahatsız edici bir durum..yani bunların maliyeti ne ki...aynı bedeli veriyoruz ama bize gelen araçlarda donanım eksikleri bitmek bilmiyor...burada satılan ful donanımlı aracın dışarıyla farkı olmamalı..... adam zaten ful almak için fazladan ödeme yapıyorsa niye arkadaş niye bu eksikler....

Pazar gereksinimleri, her firma böyle :yeah: Full diye bir kavram yok zaten :D galeri işi bunlar :P

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• 0

bide ben dün aracın şase numarasını internete yazım imalat USA diyor. Arabanın ruhsatında da üretim yeri USA

Ömer bey, ülkeye gÖre donanım değişir..

2 çeşit basınç uyarı sistemi var, sensÖr olanı zaten ülkemizde yok..üretim bilgisinde mevcut..Belki diğeri olur diyorduk ama o da yok anlaşılan...

Yani olacak diye birşey yok..

Mahsuru yoksa sizin şase no'yu bana Özel mesaj atabilrmisiniz? Bende bi kontrol edeyim

Bizim araçlarda bilgi olarak,

Lastik Basınç SensÖrleri yok

(Eksi) Lastik Basınç SensÖrleri

çıkıyor

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• 0

Nasıl olmaz ya. Aracı alırken donanımları kontrol etmediniz galiba arkdaşlar. ben galeride arabanın üzerindeki donanımları yazan kağıt vardı. gÖrdüm baktım aldım

Ömer Bey bakmaz olurmuyuz satış ve servistekileri çileden çıkardım ben :kıhkıh: Biraz fazla araştırdığım için olsa gerek ama yok yok işte :D

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• 0

arabanın evrakları yanımda değil şuan oğlumla uykuya dalmak üzereyiz. yarın artık :D)

üzülüyorum bu kadar paralar veriliyor. ancak ülkeye gÖre donanım gÖnderiliyor. yazık

Bu dünyanın vazgeçilmez gerçeği her ülkenin gereksinimleri ve ihtiyacı farklı oluyor...

Mesela sizde koltuk ısıtma var mı ? varsa nekadar gereksiz değil mi ?

Mesela F2 lerde prizler tit'de standartda ama avrupa'da opsiyondu her donanımda..Gibi gibi gibi ...

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu siteyi kullanarak, forum Gizlilik Politikasını kabul etmiş olursunuz.