Jump to content
2019 Temmuz'dan sonraki tüm içerik ve üyelikler silinmiştir. Lütfen yeni kayıt yapınız ×
  • Hoş Geldiniz!

Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt yaptırdıktan sonra, konu açabilir, konuları yanıtlayabilir, kullanıcıların mesajlarını beğenebilir, özel mesaj yollayabilirsiniz.

Kayıt olduktan sonra bu mesaj silinecektir.

Focus 3 Makyajli Kasa Multimedya Değişimi

Önerilen Mesajlar

Merhabalar, focus trendx aracımı bayii den alirken multimedya taktirdim. 2000 rl fark ile navitech nx232 yaziyor. Bu konularda daha once hic arastirma yapmamistim. Arabayi aldiktan sonra arastirmalara baslayinca multimedya hakkinda androoid olanlar, wifi olanlar karsima cikti. Onlar daha hosuma gitti benim aldigim bayii bu multimedyayi degisim yada iade alir mi diye sizlere bir sorum olacakti tesekkurler. Araci alali 4 gun oldu. Buralarda yeniyim bi hatam olduysa affedin.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Fiesta'ya aracı aldığımız hafta bayide Cyclone marka dvd-navigasyon-geri görüş sistemi taktırmıştık. Biz biraz tereddüt edince "Deneyin, memnun kalmazsanız söker orijinal cd çaları geri takarız." demişlerdi ama farklı yerlerde uygulama da farklı olabilir. 

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu siteyi kullanarak, forum Gizlilik Politikasını kabul etmiş olursunuz.