Jump to content
2019 Temmuz'dan sonraki tüm içerik ve üyelikler silinmiştir. Lütfen yeni kayıt yapınız ×
  • Hoş Geldiniz!

Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt yaptırdıktan sonra, konu açabilir, konuları yanıtlayabilir, kullanıcıların mesajlarını beğenebilir, özel mesaj yollayabilirsiniz.

Kayıt olduktan sonra bu mesaj silinecektir.

2018 Nissan Micra Match 1.2 Cvt

Olcay Sert

Önerilen Mesajlar

Malum focusum başka ellere gitti ? araba ihtiyacıda olunca yoyo'dan bi kaç gün kiraladım. istanbul içi 250km civarı yapmışım.

ilk olarak koltuğun yüksekte konumlanmasına alışmak biraz zaman aldı ve tabi arabanın salınımlı yapısına. sürüş hissiyatı yok denecek kadar az normal modda. Spor moda alındığında idare edilebilir düzeye geliyor. 0-60 hızlanması yeterli sonrası için B segmentinde çok araç kullanmadığımdan yorum yapamayacağım. koltuğun yüksekte konumlanmasından herşeye hakim bir pozisyona bürünüyorsunuz, akvaryumdaymışım gibi hissettirdi. Pendik-Maltepe sahil yolunda focusumla 90-95 ile aldığım virajı bu minikle 80 ile alırken esp devreye girdi, bi daha da çok zorlamadım.

Malzeme kalitesi ve işçilik yeterli düzeyde sert plastik fazla kullanılmamış. Trim sesi hiç yok, motor sesi hep var. belki biraz kilometre yapsaydı trim seside duyacaktım 3700km civarıydı alırken. 

IMG_0485.thumb.JPG.9f6fda1089054ba549747d9f50328a63.JPG

Ön Koltuklar gayet rahat. yanal destekler olmadığı ve virajlara hızlı giremediğiniz problem yok ?

IMG_0499.thumb.JPG.232f607c1943e406d71bf962b920542d.JPG

Arkada hanım oturdu 2 seyahatte her ikisinde de çok rahatsız hissetmiş. genel yaşam alanı arabanın yüksek konumlanmasından iyi

IMG_0494.thumb.JPG.e74c1fb64878e68c7988b3d164efdacb.JPG

Direksiyon üzerindeki kumanlar anlaşılır kullanımı kolay. 

yol bilgisayarına erişmek için direksiyon ile kapı arasındaki butonları kullanmayı hangi mühendis akıl ettiyse işten çıkarılmalı ?

IMG_0505.thumb.JPG.5fe5de716246f95f9f708e0521d67ed7.JPG

Dış tasarımı hiç cezbedici değil. yorum bile yapamıyorum

• Beğen 1
  • Teşekkür 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

05.05.2018 - 17:34 tarihinde, Gürkan Çakıroğlu yazdı:

Şehiriçi kullanımda oyuncak niyetine gider...

aynen ağa şehiriçi oyuncak gibi. park sensörü olmamasına rağmen her deliğe girdik çıktık ? 

şehiriçi performans 10 nümerö 0-60 arası skutır gibi çabuk hızlanıyor ama sonra nefes yetmiyor

--0 dakika sonra eklendi--
05.05.2018 - 14:01 tarihinde, okan ali yazdı:

5s ti dimi çıkma kamera var orjın gel yanıma 2 dk da hallederim ?

bana rezerve et onu dursun köşede ilk fırsat uğrıyacam

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu siteyi kullanarak, forum Gizlilik Politikasını kabul etmiş olursunuz.