Jump to content
  • Hoş Geldiniz!

Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt yaptırdıktan sonra, konu açabilir, konuları yanıtlayabilir, kullanıcıların mesajlarını beğenebilir, özel mesaj yollayabilirsiniz.

Kayıt olduktan sonra bu mesaj silinecektir.

“ER-OL
Zafer Yusoğlu

2011 Fiesta 1.4 Tdci Titanium Donanımı?

Önerilen Mesajlar

Ablamda bu araç var. Direksiyonunda hız arttırma ve azaltma tuşları var ama hız sabitleme yok galiba. Yada varda kaç senedir bilmiyor. Bugün aklıma gelmişken bir sorayım dedim. Bu model araçta CC varmı yokmu? Varsa nasıl kullanılıyor?

Bu iletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Titanyum olduğunu biliyorum ama x paket var mı bilmiyorum. Otomatik silecek vardı ama far varmıydı hatırlamıyorum. Ama direksiyonda hız arttırma ve azaltma tuşu vardı. Cc yoksa o + ve - ne işe yarıyor? 

--8 dakika sonra eklendi--

Ablam 3 seneden fazladır arabanın ne cc sini nede otomatik farları kullanmıyormuş. Olduğunun bile farkında değilmiş. 

Bu iletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Hızı sabitlemek için "On" tuşuna basılıp hemen ardından "+" ya da "-" tuşuna basılması gerekiyor. Ben genelde On ve + tuşlarına arka arkaya basıyorum o an ki hızda sabitliyor yani hafızaya alıyor bu hızı. Hız sabitleyicide iken "+" ve "-" tuşları ile artırma/azaltma yapabilirsiniz. CAN/RES tuşuna bastığınızda sabitleme işini bırakır, tekrar basarsanız kaydettiğiniz hıza tekrar çıkar. 
Araç stop edilmediği takdirde bu hız hafızada kalır, stop ederseniz bu işlemleri en başından yapmalısınız.

Bu iletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap

Focus Club Türkiye

Bu sitenin işleticisi, bu sitede yer alan bilgi, yazı ve makalelerin doğrudan veya dolaylı olarak kullanılmasından dolayı oluşacak zararlardan sorumlu tutulamaz. Kaynak gösterme kuralına uymak şartıyla, bu sitede yer alan yazı ve makalelerin belirli bir kısmına atıf yapılmasına, link verilmesine izin verilmektedir. Kaynak (canlı link) gösterilmeden yapılan alıntılara ise izin verilmemektedir. Sitemiz, hukuka, yasalara, telif haklarına ve kişilik haklarına saygılı olmayı amaç edinmiştir.

Önemli Bilgi

Bu siteyi kullanarak, forum Gizlilik Politikasını kabul etmiş olursunuz.