Jump to content
2019 Temmuz'dan sonraki tüm içerik ve üyelikler silinmiştir. Lütfen yeni kayıt yapınız ×
  • Hoş Geldiniz!

Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt yaptırdıktan sonra, konu açabilir, konuları yanıtlayabilir, kullanıcıların mesajlarını beğenebilir, özel mesaj yollayabilirsiniz.

Kayıt olduktan sonra bu mesaj silinecektir.

• 0

Ayna Sinyal Kapağı Değişimi

Berkay Akat

Soru

Geçen pazar kırmızı ışıkta beklerken şahinin teki yanımdan 120 civarı ile geçti ve fotoğraftaki gibi aynanın küçük bir parçasını ve sinyal kapağının yarısını kırdı.

Ben de aynayı almaktansa sinyal kapağını değiştirmek istiyorum ama internet'te nasıl yapılacağına dair bir bilgi bulamadım kendimiz yapabilir miyiz yoksa işi bilen birisine mi götürmek gerekir.

IMG_1109.JPG

IMG_1110.JPG

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Bu soruda 2 cevap bulunuyor

Önerilen Mesajlar

• 0

geçmiş olsun.benimde yeni aracımın otoparkta sinyaline vurup kaçmışlar.tırnakları kırılmıştı.bende kapağını değiştirmeyi düşündüm.fakat satılan kapaklar boyasızdı.bende kendim tamir yapmaya karar verdim.benim araçta koltuğa oturunca ayna yeri gösterecek şekilde aynayı ayarladım.aynanın üst kısmı ile plastik aksamı arası 2 parmak  yüksekliği kadar açıldı.kapağın içinde ve üst  kısmında iki adet tırnak var.onları ince ve uzun  tornavida ile bastırırken kapağı elinle yavaşça geriye doğru çekersen kapak çıkıyor.en azından benim araçta böyle.fotoğrafla çizmeye çalıştım umarım yardımcı olur

IMG_20180110_212053.jpg

• Teşekkür 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu siteyi kullanarak, forum Gizlilik Politikasını kabul etmiş olursunuz.