Jump to content
2019 Temmuz'dan sonraki tüm içerik ve üyelikler silinmiştir. Lütfen yeni kayıt yapınız ×
  • Hoş Geldiniz!

Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt yaptırdıktan sonra, konu açabilir, konuları yanıtlayabilir, kullanıcıların mesajlarını beğenebilir, özel mesaj yollayabilirsiniz.

Kayıt olduktan sonra bu mesaj silinecektir.

• 0

Focus 3 Motorda Terleme Sorunu

Burak Ataş

Soru

Merhaba arkadaşlar öncelikle böyle büyük bir aileye dahil olmak çok güZel. Ford focus 3 aracım var ve bugun motoru silerken bi parçada yağ gördüm bu parça nedir ve acaba sorun teşkil edermi verdiğiniz cevaplar için çok teşekkür ederim IMG_3211.JPGIMG_3213.JPGIMG_3214.JPGIMG_3216.JPG

FocusClubTr.com mobil uygulaması ile gönderildi.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Bu soruda 5 cevap bulunuyor

Önerilen Mesajlar

• 0

bana şanzıman keçesinden yağ kaçırıyor gibi geldi.çok kaçırmadığı sürece sorun olmaz.servis çalışanı dizellerde 200.000 civarı kaçak olabiliyor şanzımandan, keçesini değiştirip gönderiyoruz demişti.sizin araç altına yağ damlatmıyorsa kullanmaya devam edebilirsiniz.kaç km yazmamışsınız

Alp Kaya tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• 0

benim araçta 107 binde yeni aldım bakıma götürdüğümde benimde alt kısımda yağ vardı.nerden geldiğini anlayamadı usta. spreyle temizledi.biraz kullan tekrar yapacakmı bakalım dedi.daha gitmedim.alt koruma olduğu için bende göremiyorum.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu siteyi kullanarak, forum Gizlilik Politikasını kabul etmiş olursunuz.