Jump to content
2019 Temmuz'dan sonraki tüm içerik ve üyelikler silinmiştir. Lütfen yeni kayıt yapınız ×
  • Hoş Geldiniz!

Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt yaptırdıktan sonra, konu açabilir, konuları yanıtlayabilir, kullanıcıların mesajlarını beğenebilir, özel mesaj yollayabilirsiniz.

Kayıt olduktan sonra bu mesaj silinecektir.

Biraz adrenalin :) Videolar tamamen yerli :)

Ogün Özemre

Önerilen Mesajlar

Konuyu gÖrünce bu videoyu paylaşıcaktım bende :D inanamadım buna ya kadranda bozukluk olabilirmi ?

Kadranda bi sıkıntı yok gayet sağlıklı. O araç türkiyenin en hızlı eklarından biri :mad: Direksiyondaki Şahıs minikslerden ahmet 120 kgluk bir kütle yanda kucağında laptop olan kişide DR. Ecu Özgün türkiyede ilk trubo vtec(600hp) yapan kişi oda nerden baksan 100 kg vardır bide arkada yolcuları var o kim bilmiyorum. O kadar ağırlığa rağmen araç Öyle hızlanıyor :zha: Kişisel bir olaydan Ötürü Ahmet ve Hilmi kardeşleri sevmem ancak yaptıkları iş takdirlik :D

üretimi durduğu için o kadar üzüldümki temiz bi tane bulursam asla kaçırmicam borç yapıp alıcam ilerde tabi :D

Birazcık sabırlı olsaydın f3 tit-x tdci fiyatına cici cici s2k bulurduk sana :D

Ama onun kadar ekonomik olurmuydu bilmem :D

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Aynen R129 kasaymış ismini bilmiyordum :kıhkıh: Ya o performans için değil üstü açık dolaşıyor işte Lorinser eklentilerde yaptı uğraşıyo baya

Performansa ihtiyacımı var yahu :D 367 hp V12 makina var o nazlı kızın kaputunun altında :D

Benimde çok sevdiğim bir modeldir kendileri :D

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Güvenle alakası yok bence. O tarz insanlar için o araçlar çok değerlidir. Kimsenin kullanmasına gönülleri razı olmaz. Bizim eniştedede (halamın eşi) 68 model 200 d mercedes var. Haftasonu kullanmaya bile kıyamaz. Daevoo tico ile gider heryere :kıhkıh: çok değerlidir onun için :D

Bende benzer bir modele sahip olsaydım bende kimseye vermezdim muhtemelen :D

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Konuyu bölmek istemiyorum cevap almak istedim sadece silebilirsiniz adminlerim :kıhkıh: Ogün sis farlarını xenon yapmak istiyorum 6000k farlarımla aynı renk olsun diye mtec buldum 190 TLye ama bir sürü serisi var H7 H11 anlamıyorum hiç ne farkediyor diye önerebileceğin bi marka model varmı?

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu siteyi kullanarak, forum Gizlilik Politikasını kabul etmiş olursunuz.