Jump to content
  • Hoş Geldiniz!

    Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt yaptırdıktan sonra, konu açabilir, konuları yanıtlayabilir, kullanıcıların mesajlarını beğenebilir, özel mesaj yollayabilirsiniz.

    Kayıt olduktan sonra bu mesaj silinecektir.

“ER-OL
Barış Kartal

Focus 3 Direksiyon Degisimi

Önerilen Mesajlar

Direksiyon üstündeki tuşların soket dizilimi,kablolaması v.s (işin teknik detayını bilmiyorum) farklı olabilir. Mca direksiyonu alır takarsınız ama atıyorum ses açma kısma tuşları çalışmaz,hız sabitleyici çalışmaz gibi gibi...

 

Başımdan geçen bir olayı aktarayım,Focus3 trendx araca yine Focus3 titanium direksiyon taktık,bu direksiyondaki hız sabitleyici tuşları araç üzerinde çalışmadı,eski direksiyondaki tuş takımını aktardık. Aynı kasa iki aracın donanım farkında bile böyle aksilikler olabiliyor,mca direksiyonu takmak isterseniz bu aksiliklerin oranı yükselebilir. 

 

Bunun yerine önerim temiz bir Focus3 titanium direksiyonu bulun,kendi CC tuşlarınızı buna aktarın ve yeni direksiyonu araca takın. Mca direksiyonuyla falan uğraşmayın.

Bu iletiyi paylaş


İleti bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap


Focus Club Türkiye

Bu sitenin işleticisi, bu sitede yer alan bilgi, yazı ve makalelerin doğrudan veya dolaylı olarak kullanılmasından dolayı oluşacak zararlardan sorumlu tutulamaz. Kaynak gösterme kuralına uymak şartıyla, bu sitede yer alan yazı ve makalelerin belirli bir kısmına atıf yapılmasına, link verilmesine izin verilmektedir. Kaynak (canlı link) gösterilmeden yapılan alıntılara ise izin verilmemektedir. Sitemiz, hukuka, yasalara, telif haklarına ve kişilik haklarına saygılı olmayı amaç edinmiştir.
×

Önemli Bilgi

Bu siteyi kullanarak, forum Gizlilik Politikasını kabul etmiş olursunuz.