Jump to content
  • Welcome!

    Register now to access all features. After registering, you can post topics, reply topics, like users content, send private messages.
    This message will be deleted after you register.

Barış Kartal

Focus 3 Direksiyon Degisimi

Recommended Posts

Merhabalar focus 3 hb aracim var malum direksiyon simidi berbat bunu yaptirmak yerine 3.5 kasanin direksiyonu takilirmi yapan yada bilen varsa paylasirsa sevinirim

Share this post


Link to post
Share on other sites

Makyajsız kasada style ile titanium direksiyonlarinin hava yastıkları birbirine uymuyor direksiyon değişecekse göbek de değişim istemekte. Buna dikkat edin her hava yastığı her direksiyona uymuyor.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Direksiyon üstündeki tuşların soket dizilimi,kablolaması v.s (işin teknik detayını bilmiyorum) farklı olabilir. Mca direksiyonu alır takarsınız ama atıyorum ses açma kısma tuşları çalışmaz,hız sabitleyici çalışmaz gibi gibi...

 

Başımdan geçen bir olayı aktarayım,Focus3 trendx araca yine Focus3 titanium direksiyon taktık,bu direksiyondaki hız sabitleyici tuşları araç üzerinde çalışmadı,eski direksiyondaki tuş takımını aktardık. Aynı kasa iki aracın donanım farkında bile böyle aksilikler olabiliyor,mca direksiyonu takmak isterseniz bu aksiliklerin oranı yükselebilir. 

 

Bunun yerine önerim temiz bir Focus3 titanium direksiyonu bulun,kendi CC tuşlarınızı buna aktarın ve yeni direksiyonu araca takın. Mca direksiyonuyla falan uğraşmayın.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now


Focus Club Türkiye

Bu sitenin işleticisi, bu sitede yer alan bilgi, yazı ve makalelerin doğrudan veya dolaylı olarak kullanılmasından dolayı oluşacak zararlardan sorumlu tutulamaz. Kaynak gösterme kuralına uymak şartıyla, bu sitede yer alan yazı ve makalelerin belirli bir kısmına atıf yapılmasına, link verilmesine izin verilmektedir. Kaynak (canlı link) gösterilmeden yapılan alıntılara ise izin verilmemektedir. Sitemiz, hukuka, yasalara, telif haklarına ve kişilik haklarına saygılı olmayı amaç edinmiştir.
×
×
  • Create New...

Important Information

By using this site, you agree to our Privacy Policy.