Jump to content
2019 Temmuz'dan sonraki tüm içerik ve üyelikler silinmiştir. Lütfen yeni kayıt yapınız ×
  • Hoş Geldiniz!

Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt yaptırdıktan sonra, konu açabilir, konuları yanıtlayabilir, kullanıcıların mesajlarını beğenebilir, özel mesaj yollayabilirsiniz.

Kayıt olduktan sonra bu mesaj silinecektir.

• 0

f3 aksamlarında oynama oluyormu

Erkan Aydın

Soru

Arkadaşlar yeni üyelerdenim siteyi yeni yeni kullanıyorum bi hatamız olursa uyarırsanız sevinirim.

Benim araba titanyum ecoboost ama boş onun için katlanır ayna ve park asistanı taktırmak cok istiyorum.otokoç bulamadı park asistanlı araba yani ben yapa bilirmiyim acaba birde ne olur jant resimlerinizi bekliyorum fikiriniz cok onemli 18 inc jant normalmi yoksa abartılımı yorumlarınızı bekliyorum:?

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Bu soruda 9 cevap bulunuyor

Önerilen Mesajlar

• 0

Aracınıza sonradan park asistanı taktırmanız çok yüsek maliyetli bir işlem olur. Ve yetkili servisler pek uğraşmak istemezler.

Katlanır ayna takılabilir. :D

Jant konusunda ise Tavsiyem F3 e çok yakışacağını düşündüğüm BBS CH-R dır ;) Yanlız fiyatı biraz tuzludur :D

modp_1001_34_o+wheel_buyers_guide+bbs_ch-r.jpg

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• 0

Bu tamamen araca yapacağınızdiğer işlemler ile alakalı :D

Eğer ilerde ST body kit v.s falan yaparım diyorsanız siyah alın ;)

Aracın orjinal halinde siyah jant çok iddaalı duracaktır. Ben sizin yerinizde olsam silver alırdım :D Tabii ki son karar ve zevk sizin.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• 0

Erkan Bey,

Tanışma başlığımız da sizi tanıyalım :D

Arabam bölümünde Mars Turuncusunu görebilirmiyiz acaba ;)

Park sensörü olur ama oto park uğraştırır..

Katlanır ayna kısmen olabilir düğme ve tesisat çekilmeli , anahtarlara kodlanmali, servis belki yapar..

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• 0

Ogün sana birsey daha sormak istiyorum. katlanır aynalar için elektrik tesisatı uymuyor diyen oldu soketler olmaz diyenler oldu peki bunla ilgili bilgin varmı.birde jant kaç inç olmalı ve devamında yay nasıl olmalı sence. simdiden eşekkür ederim

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• 0

O konuyla ilgili Mertol abi konuyu gördüğünde daha iyi bilgi verecektir.

Ancak ben bir sorun olacağını sanmıyorum. Soket uymazsa soketi değişir kablosu yoksa kablosu çekilir. Sigortasıda konur ayrı tuşuda konur. Sıkıntı yok. Ama tabi bunların hepsi maliyet işçilik ve ustalık gerektirir :D

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• 0

Arkadaşlar yeni üyelerdenim siteyi yeni yeni kullanıyorum bi hatamız olursa uyarırsanız sevinirim.

Benim araba titanyum ecoboost ama boş onun için katlanır ayna ve park asistanı taktırmak cok istiyorum.otokoç bulamadı park asistanlı araba yani ben yapa bilirmiyim acaba birde ne olur jant resimlerinizi bekliyorum fikiriniz cok onemli 18 inc jant normalmi yoksa abartılımı yorumlarınızı bekliyorum:?

Bu konular forumda daha önce yazışıldı, eskileri karıştırmakta yarar var.

Alıntılarla cevaplayayım...

Katlanan ayna bence gereksiz bir aksesuar, zaten aynalar küçük ve çok dışarı taşmıyor, onu katlamak için masraf yapmaya gerek yok. katlamayı gerektirecek bir durum yaşamadım daha.

Park sensörü takılabilir ama otomatik park sistemli olması pratikte mümkün değil, ne kimse uğraşır o sistem için ne de ekstra ödenecek paraya değer. Ama geriyi görme zorluğu varsa sesli uyarılı bir sistem takılabilir elbette.

Jant konusu biraz karışık, beğenilen ile fiyatı makul olan veya piyasada bulunabilen arasında fark var.

Ayrıca ebad konusunda karar vermek de çok kolay değil.

Jant konulu mesajlarımı izle:

En güzeli orijinal lansman jantı olan 18'lik 1719526, ama ebad konusunda çekincelerim var, bağlantıda: h

Bence iyi bir alternatif bu:

Jant siyah olabilir, ancak mars turuncu açık bir renk olsa da yine de hafif boğucu olabilir.

Eğer gövde eklentileri planlıyorsanız, spoyler, diffüzor ve kanat gibi, onları da siyah seçerek jantlarla uyumlu yapmak mümkün olabilir, bence güzel de olur, bakınız bağlantıdaki araç, jantları siyah hayal edelim:

İngiltere'de Zetec S, yıl içerisinde de ST çıktıktan sonra eminim piyasada değişik gövde tasarım opsiyonları da yoğunlaşacak, biraz beklemekte yarar var.

Yay konusuna gelirsek, aracın yaydan fayda göreceğini düşünüyorum, ama en fazla 30 mm inmeli.

Piyasada Eibach ve KW somut kitler üretmiş durumdalar, ancak henüz ülkemizde sunulmuyolar, sade yaydan çok yay+amortisör kit değişimini öneririm.

Ayrıca Eibach diye satılan çakma yaylar da olabiliyor, dikkat derim.

Parça kodları ve yurt dışı fiyatları için:

Gördüğün gibi forum bir bilgi hazinesi, ulaşmaya çalışmak lazım.

Cem Boneval tarafından düzenlendi
  • Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu siteyi kullanarak, forum Gizlilik Politikasını kabul etmiş olursunuz.