Jump to content
2019 Temmuz'dan sonraki tüm içerik ve üyelikler silinmiştir. Lütfen yeni kayıt yapınız ×
  • Hoş Geldiniz!

Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt yaptırdıktan sonra, konu açabilir, konuları yanıtlayabilir, kullanıcıların mesajlarını beğenebilir, özel mesaj yollayabilirsiniz.

Kayıt olduktan sonra bu mesaj silinecektir.

308 92lik dizel, ESP,cruise standart 0-20 km de 41500-42000???

H. Cenk

Önerilen Mesajlar

İlan açıklamalarındaki renk resimlerle tutmuyor biri zaten temsili resim.Biri 112lik beygiri işaretlemiş ama bunlar muhtemelen 92 bgdir. Hepsi ankarada farklı şahıslar

Makyajlı 308 . 92lik eskiden FORDun da kullandığı filtreli Eu5 makine. Performansı daha zayıf ama idare eder. Vmax: 181... 0-100:12.4 ..

Liste fiyatı 46,5 ..ama bu arabalar 41.5-42 civarlarına satılıyor.

Kapak jant var fakat ESP standart, ABS, 4HY, 4 cam elektrikli, sis farı, cruise control , manüel klima , CD MP3 çalar var...

92lik ikinci elde zor satılır ama bana bunlar gayet makul geldi ne dersiniz ?

0km

http://www.sahibinden.com/ilan/vasita-otomobil-peugeot-2012-model-0-km-308-hdi-access-70956076/detay

20km

http://www.sahibinden.com/ilan/vasita-otomobil-peugeot-sifir-km-de-plakali-pejo-308-hdi-access-68118977/detay

8 km

http://www.sahibinden.com/ilan/vasita-otomobil-peugeot-bu-firsat-kacmaz-71873142/detay

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Ben sizin yerinizde olsam, 40.000-43000 tl civarında araç alacak olsam diyelim. Seçeceğim araçlar şunlar olurdu( hb araç istediğinizi varsayarsak) :

1- Focus hb titanium. (1.6 dizel)

2- Auris .Elegant ( d4d )

ali rıza tekin tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Ben hergün arkadaşın 2009 308ine biniyorum..Evet 307ler sorunlu idi ama 308ler gayet iyi. Yüksek oturma pozisyonu ile 308 bana çok rahat geliyor, görüş açısı gayet iyi.

ESP ve cruise olan 2012 model dizel bu fiyata başka araç var mı?

Benim fikrim nacizane kendime göre bir durum. Ama şuda varki, yazdığınız üzere bu araç bu kadar özellikli ve sağlam ise ; neden sınıfının en ucuzu ?

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

çünkü 92lik tutulmuyor. Sağlamlığına garanti veremem tabii ki ama genel olarak 307den daha sorunsuz...

Bir araba makyajdan hemen sonra genelde en olgun oluyor. Artık eskimeye yüz tuttuğu için yenilenmiş donanımı artırılmış falan oluyor.

Hayır acab bu arabalarda mı bir enayilik var. Bayiiler bu kadar inmez genelde..

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Bu arabaya ne kadar süre ile bineceğiniz, ne kadar zevk alacağınız, 3-5 sene içerisinde satıldığında ne kadar değer kaybı yaşayacağı gibi (bir de buna memnun kalınmayıp, 92 hp lik dizel motor yüzünden tabi, erkenden satılacağını varsayarsak zarar oranı daha da artacak) durumlar beni korkutuyor,

Haa, derseniz ki, benim için araba A noktasından B noktasına ulaşmak için bir araç diyorsanız alınabilir. Başka türlü 2. el araç alırdım.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu siteyi kullanarak, forum Gizlilik Politikasını kabul etmiş olursunuz.