Jump to content
2019 Temmuz'dan sonraki tüm içerik ve üyelikler silinmiştir. Lütfen yeni kayıt yapınız ×
  • Hoş Geldiniz!

Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt yaptırdıktan sonra, konu açabilir, konuları yanıtlayabilir, kullanıcıların mesajlarını beğenebilir, özel mesaj yollayabilirsiniz.

Kayıt olduktan sonra bu mesaj silinecektir.

Otomobil Tavsiyesi

Yakup Kuru

Önerilen Mesajlar

Merhaba arkadaslar. Suan elimde 2010 1.6  ti-vict lpgli focus var. Fakat yalıtımdan çok şikayetçiyim o yüzden 2015 1.6 ti-vict benzinli titanium almayı düşünüyorum. Sizce artıları eksileri nelerdir? Bütçem 65-75 arasi. Trendx dizel düşünmüyorum. benzinli olsun ama dolu olsun istiyorum. Tavsiyelerinizi bekliyorum. 

IMG_3255.JPG

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Hocam bende aynı araçtan almak istediğiniz araca geçtim.Öncelikle yalıtım ve yumuşaklık açısından çok büyük bir fark var.Performans daha iyi ve yakıt tüketimi bi nebze daha düşük.Yol tutuşu bu araçta da olduğu gibi harika.Bu konularda memnun kalırsınız.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Cevaplarınız icin tesekkurler...

--2 dakika sonra eklendi--

Peki bir soru daha. Hatasız ve km si 20-25 bini geçmeyen beyaz sedan Focus dusunuyorum lakin LPG'si olan bir aracı almak mi mantıklı

8 saat önce, Yakup Çağatay yazdı:

Yalıtım olarak 2-3 seviye yükselirsiniz. Diğer yorumlar forumda oldukça fazla mevcut okumak lazım.

Eğer spesifik soru gelirse yanıtlamaya çalışırım.

olur yoksa lpgsiz alıp sonradan lpg taktırmak mi mantıklı acaba? 

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu siteyi kullanarak, forum Gizlilik Politikasını kabul etmiş olursunuz.