Jump to content
2019 Temmuz'dan sonraki tüm içerik ve üyelikler silinmiştir. Lütfen yeni kayıt yapınız ×
  • Hoş Geldiniz!

Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt yaptırdıktan sonra, konu açabilir, konuları yanıtlayabilir, kullanıcıların mesajlarını beğenebilir, özel mesaj yollayabilirsiniz.

Kayıt olduktan sonra bu mesaj silinecektir.

• 0

Polo 1.2 Tsi Loung (Ilk) Bakım

Bekir B.

Soru

Zaman çabuk geçiyor malum geçen yıl bu zamanlar Yakup un da İstanbul dan araştırma aşamasında desteği ile 1.2 polo yu Ankaradan eşime almıştık, bir aydır aracın servise şu kadar gün kaldı uyarılarına kulak verip randevu almıştık.

20170510_073323.jpg

Şu an verilen satte işleme alıp aracı servis alanında ve bakıma başlandı

polo1.jpeg

Tabii henüz km yi değil yılı doldurabildik zira güncel km
20170510_080019.jpg

Bu arada servis için ilk karşılama araç servis için teslim alma ve yapılacaklar listesi ve fatura bedeli bilgilendirmesi iyi

Bekleme solonu ikram da iyi :):)

.1494397230551.jpeg

Cem Boneval tarafından düzenlendi
  • Beğen 6
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Bu soruda 6 cevap bulunuyor

Önerilen Mesajlar

• 0

Bekir abi kolay gelsin.

1.2 tsi ile DSG uyumu nasıl?

TDI ile uyumunu beğenmiyorum, özellikle kalkışlarda ve ilk 2 vitesteki titremeleri can sıkıcı. (Passat 1.6 TDI DSG kullandım, jetta dan bir nebze daha iyi) benzinli dsg tecrübem yok.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• 0
Bekir abi kolay gelsin.
1.2 tsi ile DSG uyumu nasıl?
TDI ile uyumunu beğenmiyorum, özellikle kalkışlarda ve ilk 2 vitesteki titremeleri can sıkıcı. (Passat 1.6 TDI DSG kullandım, jetta dan bir nebze daha iyi) benzinli dsg tecrübem yok.

Aydın, bu ikinci aynı motor ve dsg tercihimiz ve açıkçası ben memnunum gayet iyi bizi şu ana kadar üzüp sıkıntı çıkarmadı 1.2 gibi değil
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• 0

TSI motor güzel, DSG ile daha güzel...

Güzel günlerde kullanın Bekir abi. 

Bende Golf'e geçtikten sonra umarım servis konusunda bir sorun yaşamam... Tamam bir Şahsuvaroğlu konforu beklemiyorum ama "neden geçtik Golf'e" olmasın :) 

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu siteyi kullanarak, forum Gizlilik Politikasını kabul etmiş olursunuz.