Jump to content
2019 Temmuz'dan sonraki tüm içerik ve üyelikler silinmiştir. Lütfen yeni kayıt yapınız ×
  • Hoş Geldiniz!

Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt yaptırdıktan sonra, konu açabilir, konuları yanıtlayabilir, kullanıcıların mesajlarını beğenebilir, özel mesaj yollayabilirsiniz.

Kayıt olduktan sonra bu mesaj silinecektir.

• 0

Esp Işığı Devamli Yaniyor Devreden Cikmiyor

Çağdaş Baş

Soru

Merhaba yeni aldigim focusum da esp devamli devrede gorunuyor Cekis kontrolun tik ini kaldiriyorum hemen yine geliyor Birde direksiyonu saga tam cevir8nce sona dogru gevsek bosluk varmis gibi kolayca donuyor.Yardimci olabilir misiniz

--47 dakika sonra eklendi--

Ayrica muayenede sağ on  fren %30 dan fazla sapma var. Esp fren ve direksiyon bu ucu birbiriyle baglantili mid8r Çözümü icin elktrikciye mi gitmeliyim

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Bu soruda 4 cevap bulunuyor

Önerilen Mesajlar

• 0

devamlı yanması arıza olduğunu gösterir. bununla ilgili DTC kayıtlıdır bilgisayardan okutup nokta atışı yapabilirsiniz. en azından sorun tespiti için yetkili servise, olmadı IDSi olan özel servise gidin boşuna uğraşmayın.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• 0

Yetkili servise gitmek istemiyorum cok masrafli oluyor.Dun otoelktrikciye gittim bosh marka bi cihaza bagladi ama aracla iletisim kuramadi.Yarin baska bi yer bulmaya calisacagim.Boyle birsey basina gelen varsa fazla kurcalatmadan halletmek istoyorum Carsamba muayene var Tekrar kalirsam yanacak

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• 0
54 dakika önce, Çağdaş Baş yazdı:

... bosh marka bi cihaza bagladi ama aracla iletisim kuramadi....

bu yüzden özellikle IDSi olan özel servis dedim. farklı cihaz/programlar bağlantı kursa bile okuduğu kodu farklı yorumlayıp alakasız bir arızaya yönlendirebilir.

Servisten ayrılma, servis ekipmanı kullanan servis/ustalara tamam ama elektrikçi vs ustalarla hem vakit hem nakit kaybedersiniz.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu siteyi kullanarak, forum Gizlilik Politikasını kabul etmiş olursunuz.