Jump to content
2019 Temmuz'dan sonraki tüm içerik ve üyelikler silinmiştir. Lütfen yeni kayıt yapınız ×
  • Hoş Geldiniz!

Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt yaptırdıktan sonra, konu açabilir, konuları yanıtlayabilir, kullanıcıların mesajlarını beğenebilir, özel mesaj yollayabilirsiniz.

Kayıt olduktan sonra bu mesaj silinecektir.

xenon almak istiyorum.

Önerilen Mesajlar

focus 2 aracımın sol farı su alıyor, bunu da kendime bahane ederek yenisini almak istiyorum. Yalnız almışkende xenon olsun istedim. Bu linkteki farları aldığım zaman extra bir maliyet ve işçilik gerektirmeden farlarım xenon olur mu ? ben bu far işine biraz uzağım. http://urun.gittigidiyor.com/garaj/ford-focus-5d-2005-siyah-angel-eyes-far-23797515 . Üstelik mercekli farlar bunlar.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

focus 2 aracımın sol farı su alıyor, bunu da kendime bahane ederek yenisini almak istiyorum. Yalnız almışkende xenon olsun istedim. Bu linkteki farları aldığım zaman extra bir maliyet ve işçilik gerektirmeden farlarım xenon olur mu ? ben bu far işine biraz uzağım. http://urun.gittigid...es-far-23797515 . Üstelik mercekli farlar bunlar.

angel eye gÜzel görÜnÜyor

Alperen G. tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

ben o farları beğendim. OEM fara gerek yok. Hem fiyat olarakta yüksek olmasınlar. 350-400 tl zaten benim için yüklü gelecek. Bu farları aldığımı düşünürsek, başka bir masrafım olur mu ? Demek istediğim bağlamak için usta masrafı yada xenon ampul almak gibi.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Abi bir adet H1 xenon kit işini görecektir ancak angel farların merceklerinin bir işe yarmadığını bir çok yerde okudum ona masraf edeceğine orjinal çıkma xenon mercekli far alabilirsin yada mevcut farına mercek taktırabilirsin hem bi-xenon farın olur hemde su almasını keserler :P

ben o farları beğendim. OEM fara gerek yok. Hem fiyat olarakta yüksek olmasınlar. 350-400 tl zaten benim için yüklü gelecek. Bu farları aldığımı düşünürsek, başka bir masrafım olur mu ? Demek istediğim bağlamak için usta masrafı yada xenon ampul almak gibi.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu siteyi kullanarak, forum Gizlilik Politikasını kabul etmiş olursunuz.