Jump to content
2019 Temmuz'dan sonraki tüm içerik ve üyelikler silinmiştir. Lütfen yeni kayıt yapınız ×
  • Hoş Geldiniz!

Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt yaptırdıktan sonra, konu açabilir, konuları yanıtlayabilir, kullanıcıların mesajlarını beğenebilir, özel mesaj yollayabilirsiniz.

Kayıt olduktan sonra bu mesaj silinecektir.

• 0

Focus 1.5 Tdci Powershift Fren Sesi

Metin Şahin

Soru

Merhaba arkadaşlar bi sorum olacaktı. Otomatik vitesi ilk kez kullanıyorum. O yüzden soruyorum kafama takıldı. Duracağım zaman frene bastığımda bi gıcırtı gibi bi ses geliyor bu doğal mıdır? Ses şeye benziyor yağmurlu havada yada arabayı yıkadığımızda frene bastığımızda hafif fren ıslak bi sürtünme olur ya öyle bi ses. İnşallah anlatabilmişimdir ☺️

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Bu soruda 6 cevap bulunuyor

Önerilen Mesajlar

• 0

Frenden geliyor eminim. Ama sesin normal olup olmadığı hakkında bi fikrim yok. Otomatik olduğu için araba kendini sürekli ileri atası var ışıklarda durduğumda yavaşça ayağımı frenden çekip tekrar yavaşça frene bastığımda bi sürtünme gıcırtısı geliyor. Araç yeni bilmiyorum bununla alakalı mı? 

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• 0
12 dakika önce, Yakup Çağatay yazdı:

Tahmin ettiğim ses ise sorun yok diğer sürdüğüm tüm araçlarda vardı. Müzik dinleyin biraz, fren sesi dinlemek de nedir :)

7 dakika önce, Zafer Yusoğlu yazdı:

Diskin araya taşda girmiş olabilir. Frenlerin de ıslanmış olabilir. Olabilir de olabilir... 

Müzik dinlemeye devam ozaman ? 

Zafer hocam ıslanmış olsa kuruması zaman alabilir mi? Ford un sıfır araçlarda 1000 km ye kadar olan sürede ücretsiz bakımı mı ne varmış ona çağırdılar ona gittiğimde bi göstereyim ozaman. 

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu siteyi kullanarak, forum Gizlilik Politikasını kabul etmiş olursunuz.