Jump to content
2019 Temmuz'dan sonraki tüm içerik ve üyelikler silinmiştir. Lütfen yeni kayıt yapınız ×
  • Hoş Geldiniz!

Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt yaptırdıktan sonra, konu açabilir, konuları yanıtlayabilir, kullanıcıların mesajlarını beğenebilir, özel mesaj yollayabilirsiniz.

Kayıt olduktan sonra bu mesaj silinecektir.

• 0

Gösterge Ekranı Değişim Sonrası Km Ayarlama

Mehmet Dogan S.

Soru

Merhaba arkadaşlar 2012 model focus 3 aracımın cikmacidan bulduğum gösterge ekranını değiştirdim .

Ancak yeni km saati 30 bin de benim aracimda orjinal km 60 binde bu km yi nasıl yükseltebilirim. Elm 327 cihazım var focccus programı ile bu sorunu nasıl çözebiliriz ?

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Önerilen Mesajlar

• 0
46 dakika önce, Turhan Atasoy yazdı:

Yardımcı olursanız

Turhan merhaba,

Benzinli bulmak biraz sıkıntı, fazla yok piyasada...

Mil olanlar var evet ve onuda çözeriz ? 

Ben montaj/ayarlama konusunda yardımcı olurum.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• 0
Şimdi, Gürkan Çakıroğlu yazdı:

Turhan merhaba,

Benzinli bulmak biraz sıkıntı, fazla yok piyasada...

Mil olanlar var evet ve onuda çözeriz ? 

Ben montaj/ayarlama konusunda yardımcı olurum.

Gürkan,şuan var birtane malum sitede satılık ikinci el,arkadaş yurtdışından getirttiğini idda ediyor,gösterge Kuga göstergesiymiş,hız ibreside MİL olarak zaten,ona çok takılmıyorum,bendeki göstergenin etiketini koyarız.Beni endişelendiren donanımsal uyum sağlarmı aracıma,zira üretim etiketinde 2011 üretimi yazmakta.Ben bu konuyla ilgili forumda neredeyse herşeyi okudum ve kafam acayip karıştı,ama o ilk takmalardaki sorunlar giderilidi galiba?O bahsettiğim göstergeyi alsam sorunsuz çalıştırabilirmiyiz?Bu arada ilginden dolayı çok teşekür ederim

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• 0
Merhaba,bende 2014 F3 1.6 ti-vct Powershift titanium var,bende şu geniş ekran göstergeden taktırmak istiyorum.Hala elinizde varmı acaba?Bu sök-tak işlemini kendim yaparım,fakat devamında kilometre ayarlama ve muhtemel güncelleme gibi şeylerle uğraşamam çünkü buna yeterice zamanım yok.Demem oki bu göstergeyi bana İstanbulda aracıma takıp sorunsuz çalıştırabilecek biri varmı.Yani ücreti karşılığında ANAHTAR TESLİM [emoji4] olarak istiyorum.Şuan malum sitede satışta birtane var Kuga için olandan MİL göstergeli,etiketinde 2011 üretimi yazmakta,benim araçta çalışırmı acaba?Konularda vardı bu Mil olayıyla baya uğraşan bir arkadaş vardı,ama sonunda çözmüştü.Size özel mesaj atmaya denedim fakat forumda yeni olduğumdan sistem izin vermedi.Yardımcı olursanız sevinirim.

Bende benzinli için gosterge yoktu. Dizel ićin vardı ve satılalı çok oldu. Bu işlerin piri Gürkan abi size cevap yazmiş zaten. Eminim size çok yardımı dokunacaktir.
  • Beğen 2
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu siteyi kullanarak, forum Gizlilik Politikasını kabul etmiş olursunuz.