Jump to content
2019 Temmuz'dan sonraki tüm içerik ve üyelikler silinmiştir. Lütfen yeni kayıt yapınız ×
  • Hoş Geldiniz!

Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt yaptırdıktan sonra, konu açabilir, konuları yanıtlayabilir, kullanıcıların mesajlarını beğenebilir, özel mesaj yollayabilirsiniz.

Kayıt olduktan sonra bu mesaj silinecektir.

Focus 2.5 Spoiler Ve Spor Yay

Önerilen Mesajlar

Merhabalar. Forumda biraz gezindim ama istediğim bilgileri alamadım. 2011 focus 2.5 arabama spoiler almak istiyorum bizimkisi collection olduğu için siyah plastik bir malzeme orjinal ürünü. Aslında ilk tercihim st spoiler çakma alma taraftarı değilim çünkü çok madur olan arkadaşları gördüm forumda o yüzden orjinal almak istiyorum İzmirde oturuyorum ST olmasa bile en azından titanium spoiler bulabileceğim bir yer, İzmir dışı güvenilir kargo ilede alışveriş yapabilirim. Birde vogtland marka 35mm spor yay almayı planlıyorum araştırdım onuda en iyi markalardan bir tanesi dendi ? Şimdiden bilgilerinizi paylaştığınız için teşekkür ederim :)

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

23.01.2017 - 22:20 tarihinde, Özer Aksu yazdı:

Orjinal ise sponsorumuz @ER-OL Otomotiv ile iletişim kurmayı denediniz mi ?Kendisi de İzmir'de yardımcı olurlar.

Abi öncelikle ER-OL otomotivde yardımcı olan kişiden inanılmaz memnuniyetsiz bir şekilde ayrıldım. ST spoiler fiyatı istedim 350TL dedi sonra ürün kodu bulamadım otokoçtan bulun gelin bakayım dedi !! Daha sonrasında focus 2 nin full olan paketinde titanium spoiler sordum dedim ki ST yoksa titanium spoilerda olur,bana verdiği cevap aynen şu collection,trend x, titanıum larda spoiler değişmez hepsi aynıdır. Diyorum ki titaniumda farkli spoiler var,aldığım cevap şu; başka araçta gördüyseniz boyatmıştır yada başka spoiler takmıştır. Yanlış biliyorsam düzeltir misin @Yakup Çağatay abi ? Bildiğim titanium spoiler farklı diğerleri farklı.  

23 saat önce, Yakup Çağatay yazdı:

Abi sana da bir sorum olucak, şimdi benim araba 2011 collection HB focus. Bizim arabada plastik boyasız siyah bir spoiler var, ST alırsam (orjinal veya ABS den yapılmış bir ürün) uyum sağlar mı takarken yoksa hem cam suyu sıkma yerinden hemde stop lambasından sorun yaşarmıyım ? Birde ST bulamama ihtimalimden dolayı titanium bulursam yine o tarz bir sorun olur muuuuu olaz mı ? (Bu arada abi sitede titanium spoiler 685 ST spoiler 790 diyodu sevindim ama bayii ye gidince titanium 1100 ST de 1250 dedi :D )

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

9 saat önce, Yasin Can yazdı:

Abi öncelikle ER-OL otomotivde yardımcı olan kişiden inanılmaz memnuniyetsiz bir şekilde ayrıldım. ST spoiler fiyatı istedim 350TL dedi sonra ürün kodu bulamadım otokoçtan bulun gelin bakayım dedi !! Daha sonrasında focus 2 nin full olan paketinde titanium spoiler sordum dedim ki ST yoksa titanium spoilerda olur,bana verdiği cevap aynen şu collection,trend x, titanıum larda spoiler değişmez hepsi aynıdır. Diyorum ki titaniumda farkli spoiler var,aldığım cevap şu; başka araçta gördüyseniz boyatmıştır yada başka spoiler takmıştır. Yanlış biliyorsam düzeltir misin @Yakup Çağatay abi ? Bildiğim titanium spoiler farklı diğerleri farklı.  

Abi sana da bir sorum olucak, şimdi benim araba 2011 collection HB focus. Bizim arabada plastik boyasız siyah bir spoiler var, ST alırsam (orjinal veya ABS den yapılmış bir ürün) uyum sağlar mı takarken yoksa hem cam suyu sıkma yerinden hemde stop lambasından sorun yaşarmıyım ? Birde ST bulamama ihtimalimden dolayı titanium bulursam yine o tarz bir sorun olur muuuuu olaz mı ? (Bu arada abi sitede titanium spoiler 685 ST spoiler 790 diyodu sevindim ama bayii ye gidince titanium 1100 ST de 1250 dedi :D )

Öncelikle Merhaba ismim Berk sizinle ben ilgilendim. Haklısınız yoğun bir anıma denk geldi ve focus 2.5 spoiler konusunda çok hareketli satış grafiğimiz olmadığından dolayı konuya vakıf olamadım ve bu konuda sizden özür dilerim. Sistemden araştırdım siz buradayken ve aşağıdaki kodlar ve açıklamalar çıktı.

En alttaki kodların yanında sizde dikkat ederseniz st yazıyor . O kodun sistemden fiyatı çıkmadı bende sizi yanlış yönlendirmemek için yetkili servisten bilgi almanızı ve parça koduyla belki ithalat yaptığımız firmalardan size daha uygun fiyat verebileceğimi belirtmek istedim. Ford bu sistemlerinde yabancı dilden çevirme yaptığı için açıklamaları yetersiz oluyor ve aracın orijinal montajında olmayan bir parçanın uyumlu olup olmadığını bulmak bizim için bir hayli zor oluyor.

Bu sektör için konuşmak gerekirse maalesef her parça ve araç grubuna hakim olmak mümkün değil. Benim başıma gelmiş ya da başkasının başına gelmiş birinden bilgi almak kadar doğal bir şey yok diye düşünüyorum. Bunu da ''Otokoçtan bakın geliyim bakıyım!! '' dedi dediğiniz için söylüyorum.

Ürünün Ford fiyatı sizin de söylediğiniz gibi 1257 tl. Fakat ford stoklarında ürün şu an için mevcut değil gözüküyor. İthalat listesinde var

sipariş çekebilirim eğer aceleniz yoksa 2 ay civarı sürede gelir bir aksilik olmazsa size maliyeti de 850 tl civarı olur.

22797370-2cdd-47df-8feb-54a2a1aeaadb.jpg

22797370-2cdd-47df-8feb-54a2a1aeaadb.jpg

• Beğen 2
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

5 saat önce, ER-OL Otomotiv yazdı:

İthalat listesinde var

sipariş çekebilirim eğer aceleniz yoksa 2 ay civarı sürede gelir bir aksilik olmazsa size maliyeti de 850 tl civarı olur.

RS yazıyo paylaştığınız fotoğrafta görselde RS ye ait benim istediğim ST spoiler ? Birde bana ER-OL otomotivin montaj için önereceği neresi var 2. sanayi yada 3. sanayide ?

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

17 saat önce, Yasin Can yazdı:

Bu ürünlerle ilgili sorun yaşamazsın. (st veya titanium için) Sitedeki fiyat boyasız ve montaj ücreti hariç. Bunlar dahil ise sana söyledikleri fiyata, normaldir :D 

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

12 dakika önce, Yakup Çağatay yazdı:

Bu ürünlerle ilgili sorun yaşamazsın. (st veya titanium için) Sitedeki fiyat boyasız ve montaj ücreti hariç. Bunlar dahil ise sana söyledikleri fiyata, normaldir :D 

Yok be abi boyasız montaj ücretleri titanium 890 ST içinde 1040 lira istiyolar. Yani sitenin fiyatıyla bayii fiyatı uyuşmuyo :(

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

4 dakika önce, Yasin Can yazdı:

Yok be abi boyasız montaj ücretleri titanium 890 ST içinde 1040 lira istiyolar. Yani sitenin fiyatıyla bayii fiyatı uyuşmuyo :(

Anladım, acaba son kur mu etki etti. Yarın sorayım bu konuyu :yeah: Öğrenip döneyim

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

1/25/2017 - 19:24 tarihinde, Yasin Can yazdı:

Fiyatları az önce güncelledirer internette ama senin aldığın fiyat hala yüksek. İlettim bilgisini, hangi bayi acaba görüştüğün?

Küçük olan 685 TL idi, şimdi 760 TL 

Büyük olan 790 TL idi, şimdi 875 TL olmuşlar.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

2 saat önce, Yakup Çağatay yazdı:

Fiyatları az önce güncelledirer internette ama senin aldığın fiyat hala yüksek. İlettim bilgisini, hangi bayii acaba görüştüğün?

İşin komik tarafı şu abi, ARKAS'ı aradım ilk fiyat almak için 1040 lira dedi 100 boya tutsa 100 de işçilik alırlar dedi 1240 lira gibi bir rakam tutar dedi. Daha sonra bornovadaki OTO KOÇ'u aradım onlarda sadece spoilera 1250 dedi 200 boya 100 işçilik 1550 lira lira dedi. Yani arkas 1040 veriyo otokoç 1250 senin verdiğin fiyat ap ayrı zaten. Vallahi delirecem :D

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

2 dakika önce, Yasin Can yazdı:

İşin komik tarafı şu abi, ARKAS'ı aradım ilk fiyat almak için 1040 lira dedi 100 boya tutsa 100 de işçilik alırlar dedi 1240 lira gibi bir rakam tutar dedi. Daha sonra bornovadaki OTO KOÇ'u aradım onlarda sadece spoilera 1250 dedi 200 boya 100 işçilik 1550 lira lira dedi. Yani arkas 1040 veriyo otokoç 1250 senin verdiğin fiyat ap ayrı zaten. Vallahi delirecem :D

Sen demeyelim de, Ford'un verdiği resmi fiyat işte. Buraya da birkaç şey yazdım.

Yaşadığın şeyleri de iletelim bakalım :)

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu siteyi kullanarak, forum Gizlilik Politikasını kabul etmiş olursunuz.