Jump to content
2019 Temmuz'dan sonraki tüm içerik ve üyelikler silinmiştir. Lütfen yeni kayıt yapınız ×
  • Hoş Geldiniz!

Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt yaptırdıktan sonra, konu açabilir, konuları yanıtlayabilir, kullanıcıların mesajlarını beğenebilir, özel mesaj yollayabilirsiniz.

Kayıt olduktan sonra bu mesaj silinecektir.

Telefon şebekesi üzerinden Yapılan izinsiz Abonelikler

Önerilen Mesajlar

UCANKUS diye bir isimden sürekli mesaj geliyor bana, sanıyorum ki cezbetmek için geliyor üyelik müyelik istemek için çünkü günde bir tane mesaj ya var ya yok.

Mesajlara girip en üste çıktım bir de ne göreyim :D Üyeliğiniz başladı ilk hafta ücretsiz sonra haftalık 7 lira :D

Turkcell Hesabım uygulaması ile anında kontrol edince 7 liranın çoktan kesildiğini gördüm, soluğu 532'de alarak.

İptal eder misiniz dedim, kontrol ediyorum dedikten sonra iade etti ve sizi ücretsiz olarak aile koruma paketi sağlıyorum dedi. Sorgu sual yok direkt iptal.

Dedim bu nasıl oldu ben talep etmedim vs.

Efendim internette çıkan reklamları kapatmak için x bile bassanız size arka planda bu işlem yapılır dedi.

Bunu nasıl sağlıyor ne saçma şey dedim ayrıca ben reklam vs kapatmıyorum diye ekledim. BTK onaylı servis sağlayıcıları biz müdahale edemiyoruz sadece ücreti alıyoruz diye ekledi. Madem öyle sizin bu koruma paketiniz var ve bunu standart sunmuyorsunuz haliyle dolandırıcılara ön ayak oluyorsunuz sizde öylesiniz dedim. Şikayetimi talep alır mısın diye ekledim, şikayetinizi alırız ama bu konu hakkında geri dönüş yapılmaz size sadece öneri olarak kalır dedi arkadaş. Ooo süper müşteriyi de sallamıyorsunuz yani dedim konuşma bitti.

Velhasıl telefonunuzda üyelik vs var mı kontrol edin anacım. Aynısı teyzem'e de olmuştu arayıp iptal etmiştik. Kadın üzüntüden ağlıyordu ben yapmadım benden niye para alıyorlar diye. Böyle içi çürük sistemde yaşıyoruz.

BTK ne iş yapar? 

• Beğen 6
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Yakup, benzerini avea üzerinden hanıma yaptılar, hemen aradık avea bizimle ilgili değil diyip sıyrıldı, bende saydırdım tabi...

44 TL anında çekmişler, firmayı aradım rus bir abla ile konuştum yetkilileri oymuş %50 discount yaptı :)

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

"telefonda standart browserları kullanmanızı tavsiye etmiyorum"

en başta bunu söyliyeyimde. genel kullanımı olan safari chrome veya webkit bazlı diğer browserlarda internette her tarafta dolanan otomatik sms attırma zımbırtısı var. az biraz bilgisi olan siz popup kapattım sanarken abone yapar. engelemenin yolu. uygulama izinlerinden sms özelliğini kapatmak yada benim gibi opera kullanmak :) tabi onuda engelledim. 

diğer browserlarda çalışan çoğu exploit Operada çalışmıyor.

--0 dakika sonra eklendi--
1 saat önce, Gürkan Çakıroğlu yazdı:

benzerini avea üzerinden hanıma yaptılar

hanıma kontörlü aldım kafam rahat :D 

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

4 saat önce, Olcay Sert yazdı:

"telefonda standart browserları kullanmanızı tavsiye etmiyorum"

en başta bunu söyliyeyimde. genel kullanımı olan safari chrome veya webkit bazlı diğer browserlarda internette her tarafta dolanan otomatik sms attırma zımbırtısı var. az biraz bilgisi olan siz popup kapattım sanarken abone yapar. engelemenin yolu. uygulama izinlerinden sms özelliğini kapatmak yada benim gibi opera kullanmak :) tabi onuda engelledim. 

diğer browserlarda çalışan çoğu exploit Operada çalışmıyor.

--0 dakika sonra eklendi--

hanıma kontörlü aldım kafam rahat :D 

Biz sosyeteyiz ne yapalım ?

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Şikayetvar.com'a prim vermeyi uygun bulmuyorum. Şirketlerden para almadan cevap verdirmeyen düzenden hayır gelse ne olur gelmese ne olur. Bir kere bu düzeni bilmediğim için kullanmıştım. Keza bir alışveriş öncesi de oraya bakmam :D 

Sonuçta kendimiz arayabiliyoruz ve en kötü hakem heyeti var. 

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu siteyi kullanarak, forum Gizlilik Politikasını kabul etmiş olursunuz.