Jump to content
2019 Temmuz'dan sonraki tüm içerik ve üyelikler silinmiştir. Lütfen yeni kayıt yapınız ×
  • Hoş Geldiniz!

Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt yaptırdıktan sonra, konu açabilir, konuları yanıtlayabilir, kullanıcıların mesajlarını beğenebilir, özel mesaj yollayabilirsiniz.

Kayıt olduktan sonra bu mesaj silinecektir.

• 0

Yeni Focus 2015 Tavan Kumaş Eksikliği

Sedat K.

Soru

Merhaba arkadaşlar. Ford focus 2015 sedan titanium model aracımda gördüğum bir problemi dile getirmek istiyorum. Aracımin dikiz aynasının oraya eğilip baktığımda tavan döşemesinin sanki eksik birakilmış gibi olduğunu gördüm. Resmini paylaşıyorum. Aynı araçtan olan arkadaşlardan karşılaştırma bekliyorum. Şimdiden teşekkürler.

20160821_123054.jpg

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Bu soruda 9 cevap bulunuyor

Önerilen Mesajlar

• 0
2 dakika önce, Sedat K. yazdı:

Teşekkur ederim Yakup bey. Sizinki gibi olan var biliyorum. Ancak sizin aracınki yukarı doğru kıvrılmiş vaziyette yani bizimkilerden daha iyi durumda. Ford focuslarda durum nedir? Onu merak ediyorum.

Ford Focus için dedim zaten, hepsi aynı.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• 0
13 dakika önce, Sedat K. yazdı:

Bugün sıfır ford focus inceledim. Aynı problem onda da var. Benim endişem tavan döşemesinin bu durumdan dolayı ileride problem vermesi. Teşekkürler.

10 yılda olmaz 11. yılda olabilir.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• 0

2017 model ford focus trend x sahibiyim. Ayni manzara 2017 modelde de var. Multimedya ekrani taktirdim serviste o bosluklardan arac ici anten kablolarini geçirmip anten baglantisi yapmislar. Sürüş posizyonunda farkedilmiyor ama eğilip bakarsak gorunuyor döşeme kesim yerleri

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• 0

Böyle ayrıntılarda ford çok kaba saba bir araç, Farlar kaput hep orantısız, böyle çok eksikliği var,

2007 model ibizam vardı her yerinde kusursuz sayılabilecek bi işçiliği vardı.

Arabama branda çekerim yazın, ibizada anteni az gevşetip yatırıyordum, bu araç 2007 model, 2015 focusun antenini tamamen sökmek zorundayım bu bile düşüncesizlik ya da safsaklama.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu siteyi kullanarak, forum Gizlilik Politikasını kabul etmiş olursunuz.