Jump to content
2019 Temmuz'dan sonraki tüm içerik ve üyelikler silinmiştir. Lütfen yeni kayıt yapınız ×
  • Hoş Geldiniz!

Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt yaptırdıktan sonra, konu açabilir, konuları yanıtlayabilir, kullanıcıların mesajlarını beğenebilir, özel mesaj yollayabilirsiniz.

Kayıt olduktan sonra bu mesaj silinecektir.

• 0

Focus Park Sensörü

Akın Can

Soru

Önerilen Mesajlar

• 1

Akşam eve gittim gene ötüyordu. Ben de burada yazılanlardan Türk işi anladığım kısa devre /temassızlık olabilir diye tüm sensörlere ufak çaplı ymruklar attım. Yumruklardan sonra düzeldi şu ana kadar sorun yok. Tekrarlarsa arabada boksör eldiveni taşımayı düşünüyorum :D 

• Beğen 2
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• 0

Yeni konu açmadan buradan devam edeyim.

2015 focusuma bayiinin sonradan taktığı sesli park sensörü var. Salı gününe kadar işini gayet iyi yapıyordu. O gün bozuldu sanırım. Darbe marbe bir şey yok. Salı gününden beri her geri vitese takmamla sanki bir şeye çok yakınmışız gibi en yüksek perdeden kesintisiz o lanet dıtttt" sesi çıkıyor ve beni mahvediyor. Etraftaki araçların sesini vs. duyamıyorum. Sensör üstüne bir şey gelmiştir diye baktım göremedim, elle temizlemeye çalıştım. Bir şey değişmedi.  

Bunlar böyle çabuk mu bozulur. Benim yapabileceğim bir şey var mı ? 

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• 0
4 dakika önce, H. Cenk yazdı:

2015 focusuma bayiinin sonradan taktığı sesli park sensörü var. Salı gününe kadar işini gayet iyi yapıyordu. O gün bozuldu sanırım. Darbe marbe bir şey yok. Salı gününden beri her geri vitese takmamla sanki bir şeye çok yakınmışız gibi en yüksek perdeden kesintisiz o lanet dıtttt" sesi çıkıyor ve beni mahvediyor. Etraftaki araçların sesini vs. duyamıyorum. Sensör üstüne bir şey gelmiştir diye baktım göremedim, elle temizlemeye çalıştım. Bir şey değişmedi.  

Say içmeye gitmekten başka mı ? :P 

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• 0
Şimdi, H. Cenk yazdı:

abi su almıştır sensörler yada kısa devre vardır yağmurdan dolayı ondan öter o

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• 0
Şimdi, H. Cenk yazdı:

kendiliğinden kurur mu ? Açıp bakmaları mı lazım  ? :) 

kurur abi su almışsa baktın sıcak hava yine aynı ses o zaman kısa devre olabilir bağlantı kablolarını bir kotrol etmek gerek aynı durum bende olmuştu cevap verişim ondan ben biraz kurcaladığımdan o kısımları bende fazla akım çekince ondan yapıyor du

• Beğen 2
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• 0
Şimdi, H. Cenk yazdı:

kendiliğinden kurur mu ?

benimde ön soldan 2nci arada dııııııııt diye öterdi. bende ifrit olup, pek lazım olmuyor diye soketini çıkarmıştım. geçenlerde aracı yıkamadan alırken bi baktım çalışıyor normal bi şekilde. çocuklar takmış sağolsunlar daha da ötmedi

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• 0
Akşam eve gittim gene ötüyordu. Ben de burada yazılanlardan Türk işi anladığım kısa devre /temassızlık olabilir diye tüm sensörlere ufak çaplı ymruklar attım. Yumruklardan sonra düzeldi şu ana kadar sorun yok. Tekrarlarsa arabada boksör eldiveni taşımayı düşünüyorum [emoji3] 

Cenk Hocam yumruktan sonra görevlerini yapıp yapmadığını paylaşmamışsınız, sesi kesilmiş de :):):):
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• 0
12 dakika önce, Bekir B. yazdı:

Cenk Hocam yumruktan sonra görevlerini yapıp yapmadığını paylaşmamışsınız, sesi kesilmiş de :):):):

düzeldi sorun yok dedim. Normal çalışıyor : yani sürekli ses kesildi, geriye takınca tes ses çıkıyor, bir şeye yaklaştıkça artan sesler şeklinde normal çalışıyor.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu siteyi kullanarak, forum Gizlilik Politikasını kabul etmiş olursunuz.