Jump to content
2019 Temmuz'dan sonraki tüm içerik ve üyelikler silinmiştir. Lütfen yeni kayıt yapınız ×
  • Hoş Geldiniz!

Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt yaptırdıktan sonra, konu açabilir, konuları yanıtlayabilir, kullanıcıların mesajlarını beğenebilir, özel mesaj yollayabilirsiniz.

Kayıt olduktan sonra bu mesaj silinecektir.

• 0

Hız Göstergesi

Serdar Küçük

Soru

iyi günler değerli forumdaşlar. Daha önce de sorulmuş okudum ama benim bir de ilavem var. Hız göstergem bazen ilk çalıştırmadan itibaren bazen de yolda giderken iptal oluyor sıfıra düşüyor. sonra 1dakika içinde geri geliyor.Buna ilave olarak bazen km göstergesi de çizgi çizgi oluyor. bi ara gösterge uzun süre geri gelmedi ve motor ışığını yaktı bir hafta kadar yandı sonra söndü kendiliğinden. böyle bi durum yaşayan var mıdır? Hız sensörü arızası km sayacına da git -gel yaptırır mı? Şimdiden teşekkürler...

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Bu soruda 4 cevap bulunuyor

Önerilen Mesajlar

• 0
31 dakika önce, Serdar Küçük yazdı:

iyi günler değerli forumdaşlar. Daha önce de sorulmuş okudum ama benim bir de ilavem var. Hız göstergem bazen ilk çalıştırmadan itibaren bazen de yolda giderken iptal oluyor sıfıra düşüyor. sonra 1dakika içinde geri geliyor.Buna ilave olarak bazen km göstergesi de çizgi çizgi oluyor. bi ara gösterge uzun süre geri gelmedi ve motor ışığını yaktı bir hafta kadar yandı sonra söndü kendiliğinden. böyle bi durum yaşayan var mıdır? Hız sensörü arızası km sayacına da git -gel yaptırır mı? Şimdiden teşekkürler...

Km sayacında da git gel yaptıtır kardeş, hız sensörünü değiştir sorunun kalmaz. 120lira civarına değiştirirler ?

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu siteyi kullanarak, forum Gizlilik Politikasını kabul etmiş olursunuz.