Jump to content
2019 Temmuz'dan sonraki tüm içerik ve üyelikler silinmiştir. Lütfen yeni kayıt yapınız ×
  • Hoş Geldiniz!

Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt yaptırdıktan sonra, konu açabilir, konuları yanıtlayabilir, kullanıcıların mesajlarını beğenebilir, özel mesaj yollayabilirsiniz.

Kayıt olduktan sonra bu mesaj silinecektir.

• 0

Yağ Servisi?

Yasin_Ozer

Soru

Arkadaslar bugun iş cıkısı aracımı calıstırdım eve dogru gelırken yağ servisi diye bir şey çıktı çok arastırdım ama bulamadım bılgısı olan varsa yazarsa sevınırım ne olur ne olmaz dıyede yağını değiştırdım ama yıne o hata ekranda kaldı bılgısı olan varsa ve paylasırsa sevınırım teşşekkurler..

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Bu soruda 8 cevap bulunuyor

Önerilen Mesajlar

• 0

Işık sönmedenmi çıkarttınız aracnızı yağ değiştirdiğiniz yerden ? Yağ pompanız kontrol edildimi bilginiz varmı ?

Belki yağ seviyenizi ölçen sensörde bir arıza vardır. Belkide yağ pompanızda bir arıza vardır. Servis yolları gözükmüş size :)

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• 0

bendede ilk aldigimda oldu cok ugrastilar musurle pompayla ugrastilar en son beyin degisti

bu araclarin servisine 10000 km dediler bu mantikli mi benim bildigim ilk 1500 km civarinda bir servise sokulur arac

Efe Ergüz tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu siteyi kullanarak, forum Gizlilik Politikasını kabul etmiş olursunuz.