Jump to content
2019 Temmuz'dan sonraki tüm içerik ve üyelikler silinmiştir. Lütfen yeni kayıt yapınız ×
  • Hoş Geldiniz!

Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt yaptırdıktan sonra, konu açabilir, konuları yanıtlayabilir, kullanıcıların mesajlarını beğenebilir, özel mesaj yollayabilirsiniz.

Kayıt olduktan sonra bu mesaj silinecektir.

• 0

Bagaj Kapağı Kendi Kendine Açılıyo

Tarık Karadeniz

Soru

Merhaba Abilerim ve Kardeşlerim;

Aracım 2011 model ford grand c-max titanium x paket

Şöyle ki aracımın kapılarını kapattıktan sonra belli bir müddet sonra bagaj kapağının sadece kilidini açıyor yani komple açmıyor. servise götürdüm ayak üstü bilgisayara bağladılar ama sorun yinede çözülmedi. Birde yeni fark ettim aracın kapıları açma veya kapama tuşuna bastığımda yine bagaj kilidini açıyor. Başına gelen yada fikri olan varsa lütfen yardımcı olsun garaj olmadığından çok zor durumda kalıyorum.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Önerilen Mesajlar

• 0
3 saat önce, Tarık Karadeniz said:

Ozan kardeşim birde bagaj kapağınımı açaydı ozaman herhalde çıldırırdım

evet daha kötü olurdu tabi ancak, normalde sadece kilidi açan bir sistem yok diye biliyorum. Bu da benim düşünceme göre kısa devre (ki koruması var bende), sinyal karışması vs gibi durumları eliyor sorunu daha karmaşık duruma getiriyor.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• 0

Evet ensonunda arızayı buldum. Yani bugünde yetkili servise gittim ama onlarda çıkartamadılar biraz mantıklı düşünme ile resimdeki modülün bir tane soketini söktüm ve hatayı kesti tabi doğal olarakta otomatik bagajı iptal etmiş oldu. Çıkma parçacıdan temin ettiğim modülü taktım şuan sıkıntısız ve problemsiz çalışmaktadır. Herkeze önerileri için beni yönlendirmeleri için çok teşekkür ederim. 

image.jpeg

• Beğen 4
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu siteyi kullanarak, forum Gizlilik Politikasını kabul etmiş olursunuz.