Jump to content
2019 Temmuz'dan sonraki tüm içerik ve üyelikler silinmiştir. Lütfen yeni kayıt yapınız ×
  • Hoş Geldiniz!

Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt yaptırdıktan sonra, konu açabilir, konuları yanıtlayabilir, kullanıcıların mesajlarını beğenebilir, özel mesaj yollayabilirsiniz.

Kayıt olduktan sonra bu mesaj silinecektir.

• 0

Kisa Mesafede Cogunlukla Fanin Devreye Girmesi ?

Hasan oksuz

Soru

Arkadaslar merhaba . Foruma yeni katilanlardanim dogal olarak bir sorun olusunca insan katilma ihtiyaci ve bilgi ogrenme ihtiyaci duyuyor .!!! :) 

simdi benim 2010 model 109 ps focus hb aracim var bakimlari mumtezam gayet normal

kullandigim bir arac senede en fazla 15.000 yapan birisiyim aracimida seviyorum :) aracta soyle bir sikinti olustu yada sikintimi artik bilemiyorum :S kisa mesafe dahil bir yere gittigimde genellikle cogunlukla fan devreye giriyor ve stop etsemde devam ediyor ve sunu gozlemledim jenerasyon yapiyor . Ustaya sordum bunlarda boyle dedi . Pek inandirici gelmedi . Arastirdim birsey bulamadim cekisinde yakitinda herhangi bir sikinti yok . Genellilei fanın devreye girmesi normal mi? Stop etsemde genellikle calisiyor ? Simdiden tesekkuler

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Önerilen Mesajlar

• 0
13 saat önce, Cem Boneval said:

PDF nedir?

DPF: Dizel partikül filtresi

PFD: Partikül filtre deposu

PDF: Portatif döküman formatı (Portable document format - Adobe koymuş adını)

Neyi atlıyorum?

Ayrıca bu konu daha önce şu başlıklarda yer aldı:

Yani daha once acilmis gordum arastirdim istedigim sorunun cevabini bulamadim . Yazim hatalari cep telefondan yazdigim icin olusabiliyor . Ben diyiyorum pdf siz anlayin dpf . Yoksa pdf nin burda ne isi var . Ama hata arayin yazim hatasi baska birsey aramayin sorunun cevabi pdf degil . Konuyu anlamissin ama yanlisimi duzeltmek ile ugrasin . Ben yanlis yere dustum sanirsam ????

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• 0

Kurallar açık ve net

d) Foruma girişin geçici olarak engellenmesini gerektirecek haller ve süreler

1- Sürekli ilgisiz kategoriye konu açmak, içeriksiz mesajlar yazmak, yazım kurallarına uymamak, sözlü uyarıya rağmen sürekli ihlal etmek - 3 gün

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• 0
55 dakika önce, Özer Aksu said:

Kurallar açık ve net

d) Foruma girişin geçici olarak engellenmesini gerektirecek haller ve süreler

1- Sürekli ilgisiz kategoriye konu açmak, içeriksiz mesajlar yazmak, yazım kurallarına uymamak, sözlü uyarıya rağmen sürekli ihlal etmek - 3 gün

Niye anlamakta zorluk cekiyorsunuz anlamis degilim cep telefonundan yazdigim icin hatali yazmisim bir anlik hata .   yanlis yazmis oldugum kelimeyi ustune basa basa birde anlamini soyleyerek cevap vermek neyin nesi dalga gecer gibi kafa bulur gibi ... Ki sormak istedigim kelimeyi anladigi halde konunun sorusunada yanlis cevap vermek oda ayri bir durum .

Hasan oksuz tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• 0
Niye anlamakta zorluk cekiyorsunuz anlamis degilim cep telefonundan yazdigim icin hatali yazmisim bir anlik hata .   yanlis yazmis oldugum kelimeyi ustune basa basa birde anlamini soyleyerek cevap vermek neyin nesi dalga gecer gibi kafa bulur gibi ... Ki sormak istedigim kelimeyi anladigi halde konunun sorusunada yanlis cevap vermek oda ayri bir durum .

Lütfen üslubunuza dikkat edin burası bir tartışma platformu hatalar, yanlışlar olabilir bunları irdelemek ve duzletilmesini istemek bizim görevimiz . Herkes gibi bizde pc başından değil mobil cihazlarimizdan yazıyoruz . Biraz daha dikkat ve özen gösteriniz.
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• 0
18 dakika önce, Özer Aksu said:

Lütfen üslubunuza dikkat edin burası bir tartışma platformu hatalar, yanlışlar olabilir bunları irdelemek ve duzletilmesini istemek bizim görevimiz . Herkes gibi bizde pc başından değil mobil cihazlarimizdan yazıyoruz . Biraz daha dikkat ve özen gösteriniz.

Kusurabakmayin ama burda kendimi savunmak icin cevap vermiyorum veya tartismak icinde degil ama bir sorunum var onu cozmeye calisiyorum ve bir kelime

ya el aliskanligi yada hata . Sonucta benim hatam . Eyvallah kabulum bunu kelime yanlis kelimeye aciklik getirerek cevap vermek ki sordugum sorunun cevabi degil bence karsindakine herhangi bir saygi duymuyor demektir . Sordugum soruya yogunlasmak yerine yanlis olan kelimeye yogunlasmak dalga gecmek kafa bulmaktir . ...!

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• 0
10 saat önce, Hasan oksuz said:

Konuyu anlamissin ama yanlisimi duzeltmek ile ugrasin . Ben yanlis yere dustum sanirsam ????

Böyle algılamanıza üzüldüm. 

Birincisi ben kısaltma konusunda bildiklerimi yazdım, bilmediğim bir kullanım şekli olabilir mi diye merak ederek sordum. 

Bunu düşünmemdeki neden aynı şekilde birden fazla kullanımınız olması idi. 

İkincisi konu DPF sıvısına gelince diğer başlıkları hatırlatmak istedim, belki bir ipucu yakalayabilirsiniz diye. 

Konuyu bu kadar kişiselleştirirseniz yanlış yere düşmeniz pek mümkün. 

Yazım tarzımın yanlış algilanabileceği konusundaki dolaylı uyarınız için de teşekkürler. 

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu siteyi kullanarak, forum Gizlilik Politikasını kabul etmiş olursunuz.