Jump to content
2019 Temmuz'dan sonraki tüm içerik ve üyelikler silinmiştir. Lütfen yeni kayıt yapınız ×
  • Hoş Geldiniz!

Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt yaptırdıktan sonra, konu açabilir, konuları yanıtlayabilir, kullanıcıların mesajlarını beğenebilir, özel mesaj yollayabilirsiniz.

Kayıt olduktan sonra bu mesaj silinecektir.

• 0

Sync2 - Wma Dosyası Oynatıyor Mu?

Naim C

Soru

Merhaba arkadaşlar;

Tam emin olamadığım bir konuda, yeni focus tdci pws aracımdaki sync2 için bilginize danışacağım.

kullanma kılavuzunda CD ile wma dosyası oynatmaktan bahsediyor.

cd ile hiç denemedim ama acaba usb ile wma oynatıyor mu? ben mo4 olarak denedim görmedi bile dosyaları.

wma deneyemedim henüz belki bilgisi olan varsa sormak isterim.

sevgiler.

Naim C tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Bu soruda 10 cevap bulunuyor

Önerilen Mesajlar

• 0

Cevap için teşekkürler. Fakat kusuruma bakmayın lütfen bir şeyi yanlış yazmışım.

Ben wmv demek istemiştim aslında. Yanlışlık wma yazmışım.

Yani aslında sorum, sync2 ekranında video veya film oynatmak mümkün müdür?

Teşekkürler.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• 0
1 minute ago, Yakup Çağatay said:

Değil, resmi olarak bu özellik kapatılmış bulunuyor :) Bkz: Araç kullanım kılavuzu.

bu cümleden sanırım kaza vb. olumsuzluklara neden olmamak adına şirket politikası gibi anlıyorum doğru mudur? Çünkü bazı VW'lerde (golf özellikle) video oynatan birkaç kişi gördüm o yüzden acaba ben mi beceremedim diye merak ettim. Kullanım kılavuzu 800 küsur sayfa, henüz oraya gelemedim :)) 400'lerde falanım. Teşekkür ederim cevabınız için @Yakup Çağatay

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• 0
1 dakika önce, Naim C said:

bu cümleden sanırım kaza vb. olumsuzluklara neden olmamak adına şirket politikası gibi anlıyorum doğru mudur? Çünkü bazı VW'lerde (golf özellikle) video oynatan birkaç kişi gördüm o yüzden acaba ben mi beceremedim diye merak ettim. Kullanım kılavuzu 800 küsur sayfa, henüz oraya gelemedim :)) 400'lerde falanım. Teşekkür ederim cevabınız için @Yakup Çağatay

VW'nin orjinal sistemi mi yoksa aksesuar olarak verilen (önerilen) ürünlerde mi?

Şirket politikası değil ülkelerin şart koştuğu özellik bu. Hareket eden araçlarda görüntü gösteremezsiniz diye.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• 0
Just now, Yakup Çağatay said:

VW'nin orjinal sistemi mi yoksa aksesuar olarak verilen (önerilen) ürünlerde mi?

Şirket politikası değil ülkelerin şart koştuğu özellik bu. Hareket eden araçlarda görüntü gösteremezsiniz diye.

Açıkçası o kadar detaylı bilmiyorum. Sosyal medyada araba görseli paylaşan bazı kişilerde gördüm, Facebook'tan böyle bir şeyi sormaya da utandım biraz kezbanlık olacak diye "aaa sizinkisi videolu mu kardeş?" şeklinde :) çok cılız bir ümit ile son sorumu sorayım o zaman bu konudaki, bir şekilde dışarıdan müdahele ederek bu özelliği (varsa) aktive etmek veya ekrana görüntü alabilmek söz konusu olabilir mi? söz ben izlemeyeceğim :))

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• 0
26 dakika önce, Naim C said:

Hmmm! Peki bu benim gibi halktan bir kişinin dahi erişebileceği/becerebileceği bir şey midir acaba? 

Hocam eğer olursa buraya (ilgili kategorilere) yazılır zaten, daha sonra yapabilir miyiz? yapamaz mıyız? o zaman tartışırız :) 

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• 0
2 minutes ago, Yakup Çağatay said:

Hocam eğer olursa buraya (ilgili kategorilere) yazılır zaten, daha sonra yapabilir miyiz? yapamaz mıyız? o zaman tartışırız :) 

Eyvallah @Yakup Çağatay :) öyleyse takipte olalım gelişmeleri. Teşekkürler.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu siteyi kullanarak, forum Gizlilik Politikasını kabul etmiş olursunuz.