Jump to content
2019 Temmuz'dan sonraki tüm içerik ve üyelikler silinmiştir. Lütfen yeni kayıt yapınız ×
  • Hoş Geldiniz!

Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt yaptırdıktan sonra, konu açabilir, konuları yanıtlayabilir, kullanıcıların mesajlarını beğenebilir, özel mesaj yollayabilirsiniz.

Kayıt olduktan sonra bu mesaj silinecektir.

• 0

Focus MK2 Aracın Arka Bölümünden Ses Geliyor

Alp Kaya

Soru

iyi akşamlar arkadaşlar.aracımı aldığımdan beri (2 yıl) sol arka taraftan (şöför tarafı) ses geliyordu.ses arada kesiliyor hiç olmuyor,bazende hiç kesilmiyor.bu ses için 1 özel servis,3 tamirci,1 kaportacı ve 3 rot balansçıya gittim.arka amortisörler değişti.arka bagaj amortisörleri değişti ayrıca bagaj ayarı ve arka kapıların ayarı yapıldı.aracım sw wagon. aracımın yaptığı sesi video çektim.önce bordür taşlarıyla dolu bir yolda ilerledim(sesvar), sonra asfalta çıktım(sesyok), tekrar bordür taşlı yola girdim(sesvar). ses bariz biçimde var.unutmadan aracımın arka sol tarafına 100 kiloluk bir arkadaşım bindi ses kesildi. sağ tarafa bindi ses devam etti.aracımın arka koltuklarının kancaları sağlam boşluk yok...çok rahatsız eden bir ses teybi açınca duyuluyor.aracımın arka sol kapısı ve çamurluğunda  doğrultma boya var.(benden önce olmuş)    yorumlarınızı bekliyorum

VID_20160506_075141.mp4

IMG_20160429_174243.jpg

IMG_20160429_174305.jpg

IMG_20160429_180314.jpg

IMG_20160429_180412.jpg

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Bu soruda 2 cevap bulunuyor

Önerilen Mesajlar

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu siteyi kullanarak, forum Gizlilik Politikasını kabul etmiş olursunuz.