Jump to content
2019 Temmuz'dan sonraki tüm içerik ve üyelikler silinmiştir. Lütfen yeni kayıt yapınız ×
  • Hoş Geldiniz!

Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt yaptırdıktan sonra, konu açabilir, konuları yanıtlayabilir, kullanıcıların mesajlarını beğenebilir, özel mesaj yollayabilirsiniz.

Kayıt olduktan sonra bu mesaj silinecektir.

• 0

Focus 2015 Titanium Navigasyon Sd Kart

Samet Can

Soru

Arkadaşlar Merhaba,

Aranıza yeni katıldım. Geçen hafta almış olduğum 2015 focus titanium aracımdaki ekranda navigasyona tıkladığım zaman sd kart takın uyarısı veriyor. Bu sd kart için servisi aradım kartın 263 tl+kdv fiyat verdi fakat ellerinde yokmuş.

Bu sd kartı başka nereden temin edebilirim bilgisi olan varsa bilgilendirirse sevinirim.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Bu soruda 12 cevap bulunuyor

Önerilen Mesajlar

• 0

Diğer servislerden veya internetten (Yurt dışı siteleri dahil)

Örnek link: http://www.ebay.co.uk/itm/FORD-NAVIGATION-SYNC-SD-CARD-MAP-EUROPE-F5-2016-/322038167616

Ayrıca servis size bu kartı temin etmek zorunda, talep edin acil olarak getirsinler aksi halde Otosan'a ileteceğim deyin.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• 0
28 dakika önce, Yakup Çağatay said:

Diğer servislerden veya internetten (Yurt dışı siteleri dahil)

Örnek link: http://www.ebay.co.uk/itm/FORD-NAVIGATION-SYNC-SD-CARD-MAP-EUROPE-F5-2016-/322038167616

Ayrıca servis size bu kartı temin etmek zorunda, talep edin acil olarak getirsinler aksi halde Otosan'a ileteceğim deyin.

aracı 2.el aldım üzerinde sd kart yoktu yine de vermek zorundalar mı?

birde aracımda navigasyon paketi olması gerekiyor, bu paketin olup olmadığını nereden anlarım? ekranda sağ üstte navigasyon yazıyor.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• 0
6 dakika önce, Samet Can said:

birde aracımda navigasyon paketi olması gerekiyor, bu paketin olup olmadığını nereden anlarım? ekranda sağ üstte navigasyon yazıyor.

Navi yazıyorsa vardır. Hocam yetkili servis bu tür şeylerin temini için var tabiki getirtmek zorunda. Kaza yapıyorsunuz elimde kaporta yok diyebilir mi, yoksa getirtecek :yeah: 

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• 0
5 dakika önce, Samet Can said:

Eski sahibinde olması lazım o zaman. Sağ üst köşede navigasyon yazıyor ve orjinal geri görüş kamerası varsa navigasyon paketi vardır.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• 0

yeni focuslardaki ses kalitesi nasıl sony varmı forumda bulamadım aracım 2013 titanyum smart paket ses kalitesi bildiğiniz gibi mükemmel bu aracımı verip yeni focus almak istiyorum 1,5 powershift 120 ps sony yoksa yada daha sonramı gelecek bilgisi olan arkadaş yazarsa sevinirim....

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• 0
1 dakika önce, Turgay Özdemir said:

yeni focuslardaki ses kalitesi nasıl sony varmı forumda bulamadım aracım 2013 titanyum smart paket ses kalitesi bildiğiniz gibi mükemmel bu aracımı verip yeni focus almak istiyorum 1,5 powershift 120 ps sony yoksa yada daha sonramı gelecek bilgisi olan arkadaş yazarsa sevinirim....

Bu konu ile alakası ? Lütfen donanım başlıklarını kontrol ediniz bunlar zaten yazılı. (Genel Bilgi - F3)

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu siteyi kullanarak, forum Gizlilik Politikasını kabul etmiş olursunuz.