Jump to content
2019 Temmuz'dan sonraki tüm içerik ve üyelikler silinmiştir. Lütfen yeni kayıt yapınız ×
  • Hoş Geldiniz!

Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt yaptırdıktan sonra, konu açabilir, konuları yanıtlayabilir, kullanıcıların mesajlarını beğenebilir, özel mesaj yollayabilirsiniz.

Kayıt olduktan sonra bu mesaj silinecektir.

Focus 3 1.6 TDCI 115 ps Motor ve Ana Sigorta Kutusu Fotoğrafları

Bora A.

Önerilen Mesajlar

Valla tüm yollar BCM e (GEM ) e çıkıyor. Zira yüce ford hazretleri sis lambalarını uzun farları falan hep röle ile kontrol etmiş ancak farları kalkmış modülün içindeki bir devre ile kontrol etmiş. Şu an ben kendi arabamda hariçten röle kullanmak sureti ile bunu bypass ettim ama genede kaşınıyorum işte.. :kıhkıh:

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Bence o aşırı önemli değil mekanik olarak yüksekliği ayalarsınlar gerisi yeter...

Olmaz olurmu BiXenonları adamın gözüne çakarsın yükseklik ayarı olmazsa..Otomatik yükseklik ayarı bence oldukça yararlı bişii..Ama belki Mertolun Pakistan yapımı Stayla Apaçisisine de koymuşlardır kimbilir ;)

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Kabloları falan hazırda var zaten. Ben manivelalarını falanada aldım. Modülü falanda var bende.. Malzeme eksiğim yok ama şu an onunla uğraşabilecek ne zamanım ne de enerjim yok. Malum sene sonu. Uğraşırmıyım açıkcası ondan da emin değilim. Doğru ayarlanmış bir far ile yükseklik ayarına ihtiyaç yok bence. Zaten araba doğru dürüst kullanılmıyor bile. Arkasına yük yükleyip ev taşıyacak değilim. olaysıı ile benim için gereksiz bir donanım. Far yıkama bile daha gerekli. Oradan pay biç kendine..

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Valla ben karşıdan gelenin gözünü alıyormu arabam diye düşünmüyom artık,psikolocik olarak beni rahatlatıyor işte,ben olsam yaparım madem donanım hazır..Sen seviyosun hem böyle uğraşıları..Far yıkama da güzel bişey gerçekten fakat benim aklıma hiç gelmiyor....Birde çok su harcıyor far yıkama....

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu siteyi kullanarak, forum Gizlilik Politikasını kabul etmiş olursunuz.