Jump to content
2019 Temmuz'dan sonraki tüm içerik ve üyelikler silinmiştir. Lütfen yeni kayıt yapınız ×
  • Hoş Geldiniz!

Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt yaptırdıktan sonra, konu açabilir, konuları yanıtlayabilir, kullanıcıların mesajlarını beğenebilir, özel mesaj yollayabilirsiniz.

Kayıt olduktan sonra bu mesaj silinecektir.

• 0

Focus MK2 Fan sürekli çalışıyor

Bora Ç.

Soru

1 ay önce 107 binde focus tdci titanium araç aldım ve aranızda yeniyim.yaklaşık 1 haftadır arabami çalıştirdiktan sonra fan çalışmaya başlıyor(10-15 saniye sonra)ve söndürtukten sonrada duruyor.ilk başta aklıma pdf temizliği yapıyor dedim ama motor soğukken daha temizliğe başlamasi mantıkli gelmedi.bu sorunu yaşayan birisi var mi yani neden olabilir ? Herhangi bir arıza ışığı yanmiyor ve her arabayi çalıştırdigimda fan çalışıyor

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Bu soruda 6 cevap bulunuyor

Önerilen Mesajlar

• 0

Fan müşürü arızalı olabilir takılı kalmış olabilir eski sahibi fanı direk bağlatmış olabilir termostat bozuk olabilir iyi bir tecrübeli ustanın soğutma sistemini gözden geçirmesi gerekli benim kanaatimce ...

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• 0

ustaya gösterdim fan sorununu ve bilgisayara bağladı herhangi birşey çıkmadı.şu an için fanın çalışmasının tek nedeni pdf temizliği gibi gözüküyor.pdf temizliği için şartlar nedir veya ne yapmamız gerekiyor ? aracım 2010 model focus ve herhangi bir ışık yanmıyor pdf için.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• 0
23 dakika önce, Bora Ç. said:

ustaya gösterdim fan sorununu ve bilgisayara bağladı herhangi birşey çıkmadı.şu an için fanın çalışmasının tek nedeni pdf temizliği gibi gözüküyor.pdf temizliği için şartlar nedir veya ne yapmamız gerekiyor ? aracım 2010 model focus ve herhangi bir ışık yanmıyor pdf için.

Dpf temizliği için aracınızı 30 dk kadar 3.000 devirde tutmanız lazım yani uzun  yola çıkıp bu işlemi yapın. (3.000 devir üzeri de olabilir yeter ki 3.000 altına inmesin)

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• 0
21 saat önce, Hakan Saraylı said:

Dpf temizliği için aracınızı 30 dk kadar 3.000 devirde tutmanız lazım yani uzun  yola çıkıp bu işlemi yapın. (3.000 devir üzeri de olabilir yeter ki 3.000 

21 saat önce, Hakan Saraylı said:

Dpf temizliği için aracınızı 30 dk kadar 3.000 devirde tutmanız lazım yani uzun  yola çıkıp bu işlemi yapın. (3.000 devir üzeri de olabilir yeter ki 3.000 altına inmesin)

Uzun yolda yapacam artık,umarım bu temizleme işlemi sürekli çıkmaz,gösterdigim usta kara duman atar demişti bu temizlendigini gösterir mi direk olarak

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu siteyi kullanarak, forum Gizlilik Politikasını kabul etmiş olursunuz.