Jump to content
2019 Temmuz'dan sonraki tüm içerik ve üyelikler silinmiştir. Lütfen yeni kayıt yapınız ×
  • Hoş Geldiniz!

Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt yaptırdıktan sonra, konu açabilir, konuları yanıtlayabilir, kullanıcıların mesajlarını beğenebilir, özel mesaj yollayabilirsiniz.

Kayıt olduktan sonra bu mesaj silinecektir.

• 0

şerit takip sistemi

Erkan Aydın

Soru

Önerilen Mesajlar

• 0

benim çevrem de arkadaşlarım da ınsignia var hepsi yakıtından şikayetçi yakıtı resmen içiyor diyorlar.bende almak istedim ama uslu durmaz hızlı sürerim diye almadım ...180 hp turbo varken aheste aheste gitmek bana göre değil.:)

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• 0

ınsignia 2.0 essentiamı ne 2.0 dizel en alt donanımını 73 Bin TL ye satıyorlardı geçen Opanda Ankarada....Gayet yeterli bir araç aslında,çok iciğine cıcığına balmıyorsanız tabii..Fakat bendeki donanımların yarısı bile yoktu üzerinde...Fakat üst segmentte 2.0 Dizel bir araba olsun,çokda donanım takmam diyenler için En alt donanım İnsignia harika bir araba diyorum....

Bora A. tarafından düzenlendi
  • Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• 0

Sana bir sır vereyim mi?

Ben Focus'u yağmurlu havada hiç dışarı çıkartmadım, yağmura da yakalanmadım, sadece geçen akşam işten gelirken bir iki kar attı, hemen gaza yÜklendim ve sakin ve huzurlu yuvasına soktum Focus'u, en dip tarafta şimdi, önÜnde emektar Europa var. Focus sessiz, sakin yuvacığındaduruyor

mevsimin kış olması sebebiyle haklısın ama asfalt ıslandığı zaman parlama yapıyor.benim da gözler az biraz bozuk göremem.ondan dolayı xenon a pek sıcak bakmıyorum.:)
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• 0

benim çevrem de arkadaşlarım da ınsignia var hepsi yakıtından şikayetçi yakıtı resmen içiyor diyorlar.bende almak istedim ama uslu durmaz hızlı sürerim diye almadım ...180 hp turbo varken aheste aheste gitmek bana göre değil. :)

Benim arkadaşlarım da; gidişinden memnunlar ama iyi gitmenin bedelinden şikayetciler.

Bu motor yakında daha torklu ve daha az yakan yeni bir 1.600cc turbo motor ile değişecek.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• 0

ınsignia 2.0 essentiamı ne 2.0 dizel en alt donanımını 73 Bin TL ye satıyorlardı geçen Opanda Ankarada....Gayet yeterli bir araç aslında,çok iciğine cıcığına balmıyorsanız tabii..Fakat bendeki donanımların yarısı bile yoktu üzerinde...Fakat üst segmentte 2.0 Dizel bir araba olsun,çokda donanım takmam diyenler için En alt donanım İnsignia harika bir araba diyorum....

insignia da yedek parça izmirden geliyormuş.aksaklıklar yaşanabiliyor muş.benim arkadaşın sol arka stop lambası su alıyordu,garanti kapsamında değiştirmek istedi baya uğraştı..bende bu tarz belirsizlikleri hiç sevmem:(
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• 0

Benim arkadaşlarım da; gidişinden memnunlar ama iyi gitmenin bedelinden şikayetciler.

Bu motor yakında daha torklu ve daha az yakan yeni bir 1.600cc turbo motor ile değişecek.

biz türk sürücülerinin hayali gidişi iyi güzel,güçlü sessiz cep yakmayan araçlar bunlar da şuan itibariyle yok sanırım :))
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• 0

Nafile değilde, uygun olmayan başlık uyarısı yapabilir..

Şerit takip ile alakası yok 8. mesaj sonrası (40. mesaja kadar)

Eğer ki uygun konular açıp tartışılır ise sizden sonra ki üyeler okuyup bilgilenir..Uygunsuz devam eden konular siteyi bitirir..

Saygı ve Sevgi ile...

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• 0

Hayır...Yok..Daha doğrusu şöyle,Titanyum F3 lerde viraj aydınlatma lambaları varne tarafa direksiyon dönerse o taraftaki farın içinde o köşeyi aydınlatan bir ekstra far daha var....Bi-Xenon farlar var ama Titanyum x pakette..Ancak BiXenon farlarda aktif farlar şu an yok,yani karşıdan gelen yada öünüzdeki aracı algılayıp farları kısaya çeviren sistem avrupada var ancak henüz Türkiyede satışta diil..Sürüş Destek sistemi+Kör nokta sistemi ile birlikte 2012 de Türkiyede satışa sunulması ekleniyor....Videoda görülen adaptif yani sağa sola dönen BiXenon farlar ise yok,sadece Yükseklk ayarını kendiliğinden yapan BiXenon farlar var....Viraj aydınlatma işini sadece viraj lambalarıyla yapıyor fakat ben çok memnunum gayet yeterli aydınlatması benim Titanyum X in....

bora bey titaniumda direksiyon dönünce vw deki gibi sisler yanıyormu?
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu siteyi kullanarak, forum Gizlilik Politikasını kabul etmiş olursunuz.