Jump to content
2019 Temmuz'dan sonraki tüm içerik ve üyelikler silinmiştir. Lütfen yeni kayıt yapınız ×
  • Hoş Geldiniz!

Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt yaptırdıktan sonra, konu açabilir, konuları yanıtlayabilir, kullanıcıların mesajlarını beğenebilir, özel mesaj yollayabilirsiniz.

Kayıt olduktan sonra bu mesaj silinecektir.

Focus 3 Ön Park Kamerası

Osman Türkol

Önerilen Mesajlar

Hayırlı olsun güle güle kullanın sony panel çerçeve konusunda yayınlamıştım geçen hafta pazar yapmıştık :D resim ve  video foruma yüklemedik ama facete yayınladım tek kare resim ...

Serkan Karakoca tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Arkadaşlar videoyu çektim ve beğeniye sunuyorum.Buton için özel parçayı bugün yapıyorum yerine göre şuan buton boşta gibi duruyor aldatmasın

bu kamera şöyle çalışır:

Araç kontağı açık ve buton anahtar kapalıdır,geri vitese takılınca normal ayna monütöre arka görüntü gelir.Dar alanlarda manevra yapmak istediğinizde buton anahtar açılır ve ön kameradan görüntü gelir buton anahtarı hiç kapatmadan geri vitese takıldığında bu defa geri kameradan görüntü gelir.bu işlem buton anahtarı kapatıncaya kadar devam eder.Bu işte emeği geçen Bursa küçük sanayi sitesinde 6.Blok ta Karakaş elektrikte çalışan Recep ustaya çok teşekkürlerimi sunarım.

• Beğen 6
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Güzel is çıkmış.

Güle güle kullanın.

Peki bu ön kamera cyclone lara nasıl uygulanır bi fikri olan varmı ?

Uzun zamandır ben bunu düşünüyorum.Hali hazırda ekran var zaten ikinci bi kamera yı kaldırır mı yoksa olmaz mı.

Saygılar.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

2 saat önce, Atakaan Atilla said:

Güzel is çıkmış.

Güle güle kullanın.

Peki bu ön kamera cyclone lara nasıl uygulanır bi fikri olan varmı ?

Uzun zamandır ben bunu düşünüyorum.Hali hazırda ekran var zaten ikinci bi kamera yı kaldırır mı yoksa olmaz mı.

Saygılar.

Aliexpreste sizin ilacınız var iki video girişi olup tek çıkışı olan bir aparat 25dolar gibi fiyatı var

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu siteyi kullanarak, forum Gizlilik Politikasını kabul etmiş olursunuz.