Jump to content
2019 Temmuz'dan sonraki tüm içerik ve üyelikler silinmiştir. Lütfen yeni kayıt yapınız ×
  • Hoş Geldiniz!

Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt yaptırdıktan sonra, konu açabilir, konuları yanıtlayabilir, kullanıcıların mesajlarını beğenebilir, özel mesaj yollayabilirsiniz.

Kayıt olduktan sonra bu mesaj silinecektir.

JBL ses Tesisatı Tamamlandı

Önerilen Mesajlar

Herkese merhabalar hafta sonu aracımın ses sistemini komple değiştirdim 

yapılan değişiklikler;

JBL CS760C 150 watt Component önlere,

JBL GTO6508C 210 watt Component arkalara

Mg audio anfi

JBL 20cm slim Subwoofer

ilk gözlemlerimi söylemek gerkirse ses düzeyi çok güzel ve kaliteli oldu . ama benim için tek bir problem var o da şu; bu benim ilk ses sistemim daha önce hep normal hoparlörlerle müzik dinlediğimden kulağım tiz li hoparlörlere alışmamış ön kısımda o problemi yaşıyorum biraz . arkalardaki twitterleri kapı içlerine koydular ve arkada müzik dinlemek çok keyifli gerçekten . önlerdeki twitter bölgesi üstte olduğundan  beni biraz rahatsız ediyor ama ona nasıl bir çözüm bulabilirim bilmiyorum şuan ... herkese teşekkürler.... 

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

onu yapıyorum ama arka hoparlörler direk anfiyğlı önler bağlı değil galiba (yanlış biliyor da olabilirim) 

Doğru benimkide öyle olmuştu. O zaman anfi üzerinden yaptıracaksın ayarını. Ben 3 kere gitmiştim yaptirdigim yere 3.cude tutturduk ayarı. Direk tak çalışsın durumu yok yani

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

14 dakika önce, Sabri Özer said:

Doğru benimkide öyle olmuştu. O zaman anfi üzerinden yaptıracaksın ayarını. Ben 3 kere gitmiştim yaptirdigim yere 3.cude tutturduk ayarı. Direk tak çalışsın durumu yok yani

Eşşeğini seven tıksırına katlanır diyorsun yani :)

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

DSP takmadan ve ayarını ayar mikrofonu ve bilgisayarla yapmadan tam anlamıyla arabanın akustiğini canlandırmazsınız. Olsa olsa bu durumda yüksek! Sesle müzik dinlemiş olursunuz. Aksini iddia eden işi ne olursa olsun yalan söyler.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu siteyi kullanarak, forum Gizlilik Politikasını kabul etmiş olursunuz.