Jump to content
2019 Temmuz'dan sonraki tüm içerik ve üyelikler silinmiştir. Lütfen yeni kayıt yapınız ×
  • Hoş Geldiniz!

Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt yaptırdıktan sonra, konu açabilir, konuları yanıtlayabilir, kullanıcıların mesajlarını beğenebilir, özel mesaj yollayabilirsiniz.

Kayıt olduktan sonra bu mesaj silinecektir.

FF3 My Touch Sony Kurulumu

Misafir

Önerilen Mesajlar

Merhaba arkadaşlar aracım 2012 FF3 Tit EB aracımın multimedya sistemini USA versiyon focuslarda bulunan Sony MyTouch ile değiştimek istiyorum. Montaj yapıp kullanan birçok arkadaş var çalışmayan özellikler nelerdir (Nav, GPS, Radyo... ) Bunu alıp mecara aramaya gerek var mı sizce ??  :) mevcut soketler uyar mı değişiklik yapmak gerekir mi Teşekkürler

$_57.JPG

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

11 dakika önce, Murat Kavuk said:

Aracınız da sync var mı?

Sesli komut var ama sync var mı bilmiyorum bunu nasıl anlayabiliriz. Ayrıca bunu Trend araca takanlar gördüm. Syn ve sesli komut yoktu.

Misafir tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

3 dakika önce, Yakup Çağatay said:

Bunu takmaya değmez. Sync yok demiştim sanırım bu araç için. Direksiyonun sağ kısmında sesli kontrol buton kümesi var değil mi?

Resimdeki gibi direksiyon

focus_III_DIRKUM.jpg

4 dakika önce, Murat Kavuk said:

Telefon ile acil arama sistemi de oluyor sync olunca. Klimayı kontrol edebiliyor musunuz mesela. Eğer klimayı ses ile kontrol edebiliyorsanız, sync yok demektir.

Klimayı ses ile kontrol edebiliyorum. Fan hızı, sıcaklık gibi parametreleri değiştirebiliyor

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Sizde bluetooth modülü var o zaman. Benim tesisat şemalarından gördüğüm, sync olan sistemlerle aralarında epey bir fark olduğu. Yakup ile aynı fikirdeyim, uğraşmaya değmez. Çünkü bunların haricinde direksiyon düğmeleri değişecek, gps modülü gerekecek, sizde montaj yeri olmayabilir, o konu halledilecek, tesisatın ne kadar masraf çıkaracağı kesin değil. Ama şu konuyu bir okuyun, benzer bir yol izlemeniz gerekecek çünkü :

http://www.focusclubtr.com/topic/4909-bir-ilk-mytouch-8-sync-f3-stylpls-%C3%BCzerinde-tak%C4%B1ld%C4%B1/ 

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

10 dakika önce, Murat Kavuk said:

Sizde bluetooth modülü var o zaman. Benim tesisat şemalarından gördüğüm, sync olan sistemlerle aralarında epey bir fark olduğu. Yakup ile aynı fikirdeyim, uğraşmaya değmez. Çünkü bunların haricinde direksiyon düğmeleri değişecek, gps modülü gerekecek, sizde montaj yeri olmayabilir, o konu halledilecek, tesisatın ne kadar masraf çıkaracağı kesin değil. Ama şu konuyu bir okuyun, benzer bir yol izlemeniz gerekecek çünkü :

http://www.focusclubtr.com/topic/4909-bir-ilk-mytouch-8-sync-f3-stylpls-%C3%BCzerinde-tak%C4%B1ld%C4%B1/ 

Konunun tamamını okudum Trendx araca takmış arkadaş ve çalıştırmış. Sync olmasa dahi bluetooth modlşü devre dışı kalacak kablolama işi olacak.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu siteyi kullanarak, forum Gizlilik Politikasını kabul etmiş olursunuz.