Jump to content
2019 Temmuz'dan sonraki tüm içerik ve üyelikler silinmiştir. Lütfen yeni kayıt yapınız ×
  • Hoş Geldiniz!

Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt yaptırdıktan sonra, konu açabilir, konuları yanıtlayabilir, kullanıcıların mesajlarını beğenebilir, özel mesaj yollayabilirsiniz.

Kayıt olduktan sonra bu mesaj silinecektir.

• 0

Araçtaki Uğultu Sesi

Gökhan ADIGÜZEL

Soru

Uzun zamandır aracımın ön tarafından lastik ve yol sesine benzer bir uğultu geliyor. Özellikle dönüşlerde de hafif olarak tak tak diye bir ses duyuyorum. Ustama götürdüğümde lastiklerin bozulduğunu, kışlıkları taktığımda da devam ederse ön sağ aks bilyasında hafif sıkıntı olduğunu değiştirmemiz gerektiğini söylemişti, 200-250 gibi bir rakam söylemişti.  Başta pek güvenemedim ama internetteki aramalarımda uğultunun teker bilyalarından kaynaklandığını okudum.

1. Bu onarımın aciliyeti var mıdır? beni yolda bırakır mı ya da farklı sorunlara yol açar mı?

2. Parça fiyatlarına baktım, 65 TL'den 160 liraya kadar satan siteler var. aralık çok fazla, fiyatı bilenimiz var mı acaba?

3. Focus 3'ün modelleri için parça aynıdır değil mi? üretim yılına ve versiyona göre değişmediğini umuyorum. 

Cevaplar için şimdiden teşekkürler. 

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Bu soruda 2 cevap bulunuyor

Önerilen Mesajlar

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu siteyi kullanarak, forum Gizlilik Politikasını kabul etmiş olursunuz.