Jump to content
2019 Temmuz'dan sonraki tüm içerik ve üyelikler silinmiştir. Lütfen yeni kayıt yapınız ×
  • Hoş Geldiniz!

Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt yaptırdıktan sonra, konu açabilir, konuları yanıtlayabilir, kullanıcıların mesajlarını beğenebilir, özel mesaj yollayabilirsiniz.

Kayıt olduktan sonra bu mesaj silinecektir.

30 bin ve/veya 30-40 bin Arası otomobil Tavsiyesi

İbrahim Çalışan

Önerilen Mesajlar

Arkadaşlar 2004' ten beri 91 model serçe marka arabaya bindim.

Biraz birikim biraz dışardan gelen para ile faize bulaşmadan 30.000 TL faize bulaştığım taktirde 40.000 - 45.000 civarı bir araç düşünmekteyim.

Marka, model mpdelleri değişik versiyonları hiç bir bilgim yok.

Sadece mazotlu ve düz fites olması tercihim çünki otomatik aracı kullanabilirim ama vitesi boşa alarak gitmek ve fites geçişlerini hızlı yapmamdan dolayı otomatik viteste motoru elime almak istemiyorum.

Sizlerden ricam fazla detaya girmeden ekonomik, sağlam, gösterişli ( makam aracı gibi ) ( gönlüm toyota diyor )

Sadece marka, model, km ilk üç önerinizi listeleyerek bildirirseniz sevinirim. Çünki fazla bilgi zaten anlamıyorum iyice kafamı karıştırır.

Şimdiden herkese önerileri için teşşekkürler

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Merhabalar,

Ben ufak bir araştırma ve bilgim dahilindekiler ile size aşağıdaki gibi bir seçenek listesi hazırladım. 

Uzun vade de binecekseniz Volvo S40 veya Mazda 3. 

Makam Aracı kıvamında olsun derseniz Ford Mondeo veya Volvo S40 

1. Volvo - S40 16D 2010 model - 120.000 km ve üstü

2. Ford - Mondeo 2.0 TDCi 2008-2010 model - 130.000 km ve üstü

3. Mazda - 3 1.6 D 2012 model - 50.000 km ve üstü

4. Toyota - Corolla D4-D 2010 model - 130.000 km ve üstü / 2012 - 60.000 km ve üstü

5. Opel - Astra 2010-2011 model - 100.000 km ve üstü

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Çok özür dilerim beni ilkokul 1. sınıfa giden birisi olarak görün yazılarınızı lütfen ona göre yazın. Sayın Soner Erik bey, açıklamanız çok güzel olmuş fakat üstü derken söylemek istediğiniz ( mesela S40 için 2010 yılı üsütmü, yoksa 120.000 km üstümü ) hangisi.

Gerçekten ben bu işlerde çok cahilim. 

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Çok özür dilerim beni ilkokul 1. sınıfa giden birisi olarak görün yazılarınızı lütfen ona göre yazın. Sayın Soner Erik bey, açıklamanız çok güzel olmuş fakat üstü derken söylemek istediğiniz ( mesela S40 için 2010 yılı üsütmü, yoksa 120.000 km üstümü ) hangisi.

Gerçekten ben bu işlerde çok cahilim. 

Km olarak bulabileceğiniz araçlar. 120.000 km ve üstü deki km araçlar. Yani 130.000 - 150.000 gibi

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu siteyi kullanarak, forum Gizlilik Politikasını kabul etmiş olursunuz.