Jump to content
2019 Temmuz'dan sonraki tüm içerik ve üyelikler silinmiştir. Lütfen yeni kayıt yapınız ×
  • Hoş Geldiniz!

Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt yaptırdıktan sonra, konu açabilir, konuları yanıtlayabilir, kullanıcıların mesajlarını beğenebilir, özel mesaj yollayabilirsiniz.

Kayıt olduktan sonra bu mesaj silinecektir.

• 0

Yeni focus teyp ışıkları

tamer polat

Soru

Önerilen Mesajlar

• 0

Yok hiç yanmiyor teyp ışıkları.. geri kalan her Isik yanıyor.. Direksiyondakiler klimadakiler ve gostergedeki tüm ışıklar yanıyor Ama teyp ışıkları sadece gece olunca yanıyor lambalarla veya torpido ışıklarını kısan dugmeyle felan alaksınlar yok.. Haa bu arada arabayı istop ettirdiğinizde yanıyor enteresan bir durum..!

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• 0

Yok nebde de tünellere girince yanmıyordu,sonradan ayarlardan onu değiştirdim ve sürekli yanar hale geldi...Yani bende gündüz ledleri yandığı anda onlarda yanıyor...Ama sanırım gündüz farı olmayanlarda o ışıklar sadece geceleri yanıyor...Yarın benimkine bi daha bakıcam,yarın söylerim nedenini...

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• 0

Herkesin ilgisine Tesekkurler.. Demek istediğim konsol daki ambians karanlık duruyor yoksa tabiki tuşlar gözüküyor..

Bizimde demek istediğimiz sistem otomatikdir, okunabilen vakitde araç tasarruf ediyor ve yakmıyor :P

keyifli forumlar

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• 0

Yanmaması bazen sıkıntı yaratıyor..Örneğin bir tünele ya da alt geçide girdiğinizde yanmadığı için tuşlar karanlıkta kalıyor ve Ön konsolda karanlık bir alan oluşuyor..Haa çok mu Önemli,sanmıyorum,fakat estetiğe Özen gÖsteriyorsanız ve o ışıkların yanarken ki havasını seviyorsanız yanmaması gÖzünüze batbilir...Tercih vbeğeni meselesi...Mertol gibi Navigasyon ekranınız varsa mesela o tuşları Önemsemeyebilirsiniz,ama kimisi de illa SONY olsun,o ışıklarda hep ynsın diyebilir(for example :Ben :) )

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu siteyi kullanarak, forum Gizlilik Politikasını kabul etmiş olursunuz.