Jump to content
2019 Temmuz'dan sonraki tüm içerik ve üyelikler silinmiştir. Lütfen yeni kayıt yapınız ×
  • Hoş Geldiniz!

Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt yaptırdıktan sonra, konu açabilir, konuları yanıtlayabilir, kullanıcıların mesajlarını beğenebilir, özel mesaj yollayabilirsiniz.

Kayıt olduktan sonra bu mesaj silinecektir.

• 0

Kalkışlarda ve ön tarafta dağınık bi tukurtu var

Baran Güneri

Soru

Mrb abilerim kardeşlerim focus 3 2014 48000 km style paket kullanıcısıyım aracımda bi anormallik var ama bunu bi türlü bulamadım rampa yukarı ve 2. viteste kalkışlarda ön taraftan bi sürtünme sesi geliyor  5  saniye kadar sürüyor bu neden kaynaklı olabilir acaba bide vites geçişlerinde ses geliyor setlere felan oturdumu arab tuk diye ince bi vurma sesi geliyor tabi çukurlara vurdumu bu ses biraz daha belirgin oluyor şanzıman takozundan kaynaklı olabilirmi iyi günler yardımlarınızı bekliyorum değerli arkadaşlar .

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Bu soruda 8 cevap bulunuyor

Önerilen Mesajlar

• 0

1.Şikayetinizdeki ses debriyaj baskı sesidir genelde zorlamalarda o ses duyulur,2.şikayetiniz ise şanzıman alt takozu kontrol edilmeli veya volan sesi olabilir oynar volan olduğu için bir miktar küt sesi duyulur gazdan ayağı çekip bırakmalarda belirginleşir ses

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• 0
On ‎02‎.‎11‎.‎2015‎ ‎14‎:‎35‎:‎14, Baran Güneri said:

Mrb abilerim kardeşlerim focus 3 2014 48000 km style paket kullanıcısıyım aracımda bi anormallik var ama bunu bi türlü bulamadım rampa yukarı ve 2. viteste kalkışlarda ön taraftan bi sürtünme sesi geliyor  5  saniye kadar sürüyor bu neden kaynaklı olabilir acaba bide vites geçişlerinde ses geliyor setlere felan oturdumu arab tuk diye ince bi vurma sesi geliyor tabi çukurlara vurdumu bu ses biraz daha belirgin oluyor şanzıman takozundan kaynaklı olabilirmi iyi günler yardımlarınızı bekliyorum değerli arkadaşlar .

Benzer durumdan muzdaribim

Ben yeni farkettim bir sorun olduğunu.Öncesinde altına bir şey çarptı herhalde diyip umursamıyordum.Dün bir yerde yol yapım çalışması vardı.Hendekliydi yol.Bir anda aracın altına büyük bir taş çarpmış gibi küüütt bir ses geldi.Çektim baktım hiçbir şey yok.Yolu kontrol ettim çakıl bile yok.Ara sıra böyle yapıyor.Servise de uzağım .Ne yapacam bakalım..

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu siteyi kullanarak, forum Gizlilik Politikasını kabul etmiş olursunuz.