Jump to content
2019 Temmuz'dan sonraki tüm içerik ve üyelikler silinmiştir. Lütfen yeni kayıt yapınız ×
  • Hoş Geldiniz!

Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt yaptırdıktan sonra, konu açabilir, konuları yanıtlayabilir, kullanıcıların mesajlarını beğenebilir, özel mesaj yollayabilirsiniz.

Kayıt olduktan sonra bu mesaj silinecektir.

• 0

Motor Soğukken Kalkışta Silkeliyor !

Gökhan ADIGÜZEL

Soru

Merhaba, aracımın son zamanlarda iyice gözüme batan bir sıkıntısı oldu. forumda biraz aradım ama bulamadım.

Araç tam ısınmadan hareket etmek istediğimde silkeleme yapıyor. geçtiğimiz ayda lpg yaptırdım. lpg takıldıktan sonra yapmaya başladı. öncesinde bir sorun yoktu. tesadüf müdür bilmiyorum ama o günden beri aracı bir kaç dakika çalıştırmadan hareket edince tekliyor, sallıyor. ısınınca bir problem yok. lpg kapalı iken yapmıyordu. montajı yaptırdığım yerde tekrar ayar yaptık. 60-70 km benzinde kullan dediler. şu an onu yapıyorum. ama bugün benzinde de yaptı. 

Ayrıca araç lpgye geçtikten sonra canavar oluyor. ama iyice ısınana kadar benzinde bu sorunu yaşıyorum. daha önce tecrübe etmiş ya da bilgisi olan arkadaşların yardımına ihtiyacım var. buji erimesi, subap problemi gibi şeyler okuyorum, geriliyorum. :) şimdiden teşekkürler. 

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Bu soruda 5 cevap bulunuyor

Önerilen Mesajlar

• 0

aynı sorun bendede var akü bitikti değişince gecer diye umut ediyordum degstrdm ama yıne aynı arabab sogukken calıstırdıgımda hemen gıtmek ıstedıgımde teklıyo gaz yemıyo ama 1 2 dakka calıstıkdan sonra bısey kalmıo sorun nedır bende cok merak edıyorum 

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• 0

Bende de buna benzer bir sorun vardı gaz kelebeği temizlendi

düzeldimi peki

aynı sorun bendede var akü bitikti değişince gecer diye umut ediyordum degstrdm ama yıne aynı arabab sogukken calıstırdıgımda hemen gıtmek ıstedıgımde teklıyo gaz yemıyo ama 1 2 dakka calıstıkdan sonra bısey kalmıo sorun nedır bende cok merak edıyorum 

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu siteyi kullanarak, forum Gizlilik Politikasını kabul etmiş olursunuz.