Jump to content

Fatih Yavas

Üye
 • Toplam İleti

  5
 • Katılım

 • Son ziyaret

Fatih Yavas tarafından yazılan her şey

 1. Desteklerinizden dolayı çok teşekkür ederim. Suzuki Grand Vitara 1.9 ddsi manuel aracı alımını yaptım. 110.000 km de Servisinde ön salıncak değişimi ve standart yağ filtre bakımlarını yaptırdım, 1650 tl karşılığında Eşimin kullanmasındaki zorluğu dışında çok keyifli bir araç olarak deneyimi paylaşabilirim. Büyük bir sürücü ve yolcu iç hacmi ve Bagaj hacmi yerden yüksek ve sürekli 4*4 olan bir araç Forumda sizleri takip etmeye devam edeceğim.
 2. ford focus 1.5 tdci powershift aracımı satıp2. el 4*4 tercihen dizel torkundan dolayı manuel bir araç düşünüyorum
 3. Değerli forum üyeleri, 1,5 tdci poweshift focus kullanıyorum, dağ , patika yollarında malumunuz ihtiyacımı karşılamıyor. yeni bir araç arayışına girdim , suzuki grand vitara yada vitara araç önerisi aldım , offroad amaçlı bir araç düşünmüyorum, düz yoldada enazından sürüş keyfi vermeli takip ettiğim ve değer verdiğim bir site teşekkürler
 4. Umut ford ve uzman ford a yönlendirdiler 45.000 km şanzıman yağını yetkili servis değişmesi gerekiyor demişti. otokoç bahsettiğim özel serviler biz onu 100,000 km den sonra değiştiriyoruz değince ben 2000 tl vererek yetkili serviste bakımı çözdüm. size tavsiyem şansınız bol olsun.
 5. Powershift şanzıman için 45000k bakım fiyatları çok pahalı Eskişehir için bir servis önerisi yardımlarınızı bekliyorum.
×
×
 • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu web sitesini daha iyi hale getirmeye yardımcı olmak için cihazınıza çerezler yerleştirdik. Çerez ayarlarınızı düzenleyebilirsiniz, aksi takdirde devam etmek için uygun olduğunuzu varsayarız.