Jump to content
2019 Temmuz'dan sonraki tüm içerik ve üyelikler silinmiştir. Lütfen yeni kayıt yapınız ×
  • Hoş Geldiniz!

Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt yaptırdıktan sonra, konu açabilir, konuları yanıtlayabilir, kullanıcıların mesajlarını beğenebilir, özel mesaj yollayabilirsiniz.

Kayıt olduktan sonra bu mesaj silinecektir.

Ford Focus 2001 Model Vites Halatı Sorunu Yardım

Önerilen Mesajlar

iyi günler, Ford Focus 2001 handback ambiante modelli arabam var ve vites sorunum var ilk aldıgımda vites halatı koptu ve yerli yapım taktırdım bunda da ğiriş yerleri bol geldi yerli yapım oldugundan iplerle filan baglıyoruz idare ediyor ama tak etti artık orjinal almaya karar verdim http://www.onlinefordyedekparca.com/U692,150,vites-halati-16-s-br-xs4r-7e395-bg-debriyaj-xs4r-7e395-bg.htmbu sitedeki benım arabama uygunmudur uygun olup olmadıgını nasıl anlarız bi yardımcı olursanız sevinirim teşekkürler şimdiden.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Lütfen size gelen özel mesaj ve kabul ettiğiniz üyelik şartlarını yerine getiriniz.

Adamların söylediğine göre parça uyuyor, detaylı bilgi için servise ulaşın veya sponsorumuza sorun o size yardımcı olur seve seve.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu siteyi kullanarak, forum Gizlilik Politikasını kabul etmiş olursunuz.